ناپدری شیطان صفت دختر خوانده اش را باردار کرد + عکس

زن جوان وقتی با خواستگاری مردی مواجه شد، اصلا تصور نمی کرد روزی دختر نوجوانش هدف نیت شیطانی پدر ناتنی اش قرار بگیرد و باردار شود.

  1. سه شنبه ۵ آذر ۹۸ ساعت ۰۷:۳۰ (۶ ماه،۱ هفته قبل)
2 ماجرای تکان‌دهنده از 2 شیطان فامیلی
به گزارش فرانگر

به نقل از روزنامه خراسان، این دو مرد که به دختران فامیل رحم نکرده بودند، بعد از افشای راز های تاسف آورشان، دیروز در دادگاه کیفری یک تهران محاکمه شدند.

ناپدری شیطان صفت

نخستین پرونده ای که دیروز در شعبه 12 دادگاه کیفری یک استان تهران برگزار شد، درباره پرونده آزار دختری 11 ساله به نام مهسا بود. یک ماه قبل مادر مهسا با حالتی گریان و آشفته به پلیس آگاهی تهران رفت و ادعای تکان دهنده ای را مطرح کرد. این زن که خجالت می کشید رازی را فاش کند، از همسر دومش به نام محسن شکایت کرد. مادر مهسا گفت: بعد از طلاق، من و دخترم تنها بودیم تا این که با مردی به نام محسن آشنا شدم. این مرد با ابراز علاقه به من باعث شد وقتی به خواستگاری ام آمد جواب مثبت بدهم. ما با هم ازدواج کردیم و یک سال و نیم است که همراه دختر ۱۱ ساله ام در خانه محسن زندگی می‌کنم. فکر می کردم می توانم با این مرد خوشبخت شوم، او مهربانی می کرد، برای دخترم نیز دلسوزی های زیادی داشت تا این که از مدتی پیش متوجه شدم دخترم رفتارهای عجیبی دارد. مرتب از او سوال می کردم چه شده است اما جوابی نمی داد و طفره می رفت! تا این که بعد از مدتی متوجه شدم مهسا به افسردگی مبتلا شده است. مادر مهسا گفت: خیلی نگرانش بودم، ماجرا را با محسن هم در میان گذاشتم. او می گفت نگران نباش مهسا خوب می شود تا این که با دلشوره زیاد، روزی خیلی صمیمی با دخترم حرف زدم و از چیزهایی که شنیدم وحشت کردم. مهسا می ترسید حرف بزند. او با این شرط که رازش را فاش نکنم، با گریه گفت محسن چندین بار در غیاب من به سراغ او رفته و آزارش داده است. زن جوان به گریه افتاد و گفت: با شنیدن این ماجرا دنیا روی سرم خراب شد. باور نمی کردم به دلیل اشتباه من دخترم صدمه دیده است. از محسن متنفر شده بودم و برای حمایت از دخترم و مجازات این مرد شیطان صفت تصمیم به شکایت گرفتم.

گزارش تکان دهنده پزشکی قانونی

به دنبال شکایت مادر مهسا، دختر نوجوان به پزشکی قانونی معرفی شد. وقتی کارشناسان پزشکی قانونی در گزارشی تکان دهنده اعلام کردند نه تنها مهسا هدف آزار قرار گرفته بلکه باردار است، با دستور قضایی، پلیس به سراغ محسن رفت و این ناپدری شیطان صفت را بازداشت کرد. محسن که تصور نمی کرد راز شومش فاش شده باشد ابتدا خواست با ادعاهای گمراه کننده، خودش را بی گناه نشان دهد اما وقتی شنید مهسا باردار است و آزمایش ژنتیکی رازش را فاش می کند چاره ای جز اقرار ندید و جرم سیاهش را گردن گرفت.

دفاعیات ناپدری

محسن دیروز در شعبه 12 دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه ایستاد تا در برابر اتهام سیاهش، از خود دفاع کند. در ابتدای جلسه مادر مهسا در جایگاه ویژه ایستاد و در تشریح جزئیات زندگی اش گفت: چند سال قبل به دلیل اعتیاد همسر اولم، از او جدا شدم و سرپرستی مهسا را به عهده گرفتم. بعد از چند سال به واسطه شوهر خواهرم با محسن که از همسر اولش جدا شده بود و سرپرستی پسر 15ساله و دختر 4 ساله اش را به همسرش سپرده بود، آشنا شدم و یک سال و نیم قبل با او ازدواج کردم. وی ادامه داد: مدتی پیش متوجه رفتار‌های عجیب دخترم شدم. او دیگر حاضر نبود حتی برای لحظه‌ای با پدرخوانده اش در خانه تنها بماند. وقتی با او صحبت کردم، فاش کرد چند بار شوهرم در غیاب من او را آزار داده است. مهسا می‌گفت: وقتی من به خرید یا حمام می‌رفتم محسن به سراغ او می‌رفته و با تهدید او را آزار می‌داده است. من اول حرف‌های دخترم را باور نکردم اما از حالت روحی او متوجه شدم که حقیقت را می‌گوید.وی در حالی که اشک می‌ریخت، گفت: این ماجرا تأثیر بدی بر روحیه دخترم گذاشته است و او دیگر قادر نیست به خوبی درس بخواند، به افسردگی مبتلا شده و مدام گریه می‌کند.دخترم حتی به شب ادراری مبتلا شده است. با حرف های تکان دهنده این زن ،دختر 11ساله روبه روی قضات ایستاد و در حالی که اشک می ریخت به تشریح سرنوشت تلخ زندگی اش پرداخت و از لحظه های ترس و دلهره با ناپدری اش گفت.وی برای ناپدری اش اشد مجازات را خواست.مهسا گفت: من نمی دانستم باید ماجرا را به مادرم بگویم یا نه؟ همیشه از محسن می ترسیدم، فقط مراقب بودم در غیاب مادرم نزد شوهرش تنها نباشم تا این‌که مادرم فهمید من به هم ریخته ام و به سراغم آمد. من خجالت می کشیدم به او حرفی بزنم اما دیدم تنها راه خلاصی ام این است. هر شب کابوس می بینم و از همه مردها می ترسم.وقتی محسن در جایگاه ویژه ایستاد برخلاف همه روند تحقیقاتی، خودش را بی گناه دانست و جرمش را انکار کرد. وی گفت: من مهسا را مانند دختر خودم دوست داشتم و او را آزار نداده ام. چون با همسرم اختلاف داشتم به دروغ چنین شکایتی را علیه من مطرح کرده است. مهسا با پسران غریبه در ارتباط بود و ممکن است از آن ها باردار شده باشد.این مرد درباره اعتراف اولیه اش به آزار دخترناتنی اش ادعا کرد تحت شرایط به هم ریخته روحی و روانی،چنین اقراری کرده است.در پایان قضات دادگاه با توجه به ادعای بی گناهی محسن و اصرار مهسا و مادرش به این که این مرد عامل تعرض بوده است، دستور دادند با آزمایش DNA روشن شود پدر فرزندی که مهسا در شکم دارد کیست؟! ادامه جلسه دادگاه به بعد از اعلام نظریه آزمایش ژنتیکی موکول شد.