نجات زن خارجی از طریق پیام SOS

مشاهده پیام SOS (کمک فوری) کشیده شده روی ماسه ها توسط دوربین های نظارتی، یک زن استرالیایی را که سه روز در طبیعت گم شده بود، نجات داد.

  1. جمعه ۲۶ مهر ۹۸ ساعت ۲۲:۴۰ (۷ ماه،۲ هفته قبل)
پیام SOS
به گزارش فرانگر

به نقل از خبرگزاری ایسنا، دبورا پیلگریم، زن ۵۵ ساله استرالیایی، آخر هفته گذشته تصمیم گرفت برای پیاده روی صبح زود به منطقه ای در نزدیکی شهر سدان برود و با توجه به عدم بازگشت او پلیس استرالیا جست وجوی سه روزه خود را برای یافتن او آغاز کرد.

یک بالگرد، چندین هواپیمای بدون سرنشین و آژانس های امداد و نجات همگی در سه روز جست وجوی خود قادر به یافتن خانم پیلگریم نشدند.

به گفته پلیس با توجه به شرایط خشن و سخت منطقه، گم شدن در آن بسیار خطرناک بوده و نیروهای امدادی تمام تلاش خود را برای یافتن پیلگریم به کار گرفته بودند.

پس از سه روز فردی که زمینی در همان منطقه داشته با چک کردن دوربین های امنیتی زمین خود متوجه پیام SOS کشیده شده روی ماسه های اطراف می شود. این فرد پس از این که فیلم دوربین های زمین خود را برای چندین بار چک می کند متوجه گم شدن فردی در این منطقه شده و موضوع را به پلیس اطلاع می دهد.

بنا بر گزارش سی بی اس پلیس استرالیا که بلافاصله پس از دریافت این پیام نیروهای خود را به منطقه اعزام کرده و دبورا پیلگریم را نجات داده است، اعلام کرده که وضعیت سلامتی روحی و جسمی این زن پایدار به نظر می رسد، اما وی قبل از اعزام به منزل برای معاینات بیشتر به بیمارستان منتقل شده است.
همرسانی نوشتار: