دستگیری سارقان فراری خودرو در کمتر از ۲۴ ساعت

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: سه سارق که یک دستگاه خودرو حامل بار قاچاق را با تهدید اسلحه به سرقت برده بودند کمتر از ۲۴ ساعت پس از سرقت شناسایی و دستگیر شدند.

  1. جمعه ۱۹ مهر ۹۸ ساعت ۱۷:۰۰ (۴ ماه،۱ هفته قبل)
دستگیری
به گزارش فرانگر

به نقل از خبرگزاری ایسنا، سردار خلیل واعظی با اعلام این خبر افزود: ساعت ۲۱ شب ۱۳ مهرماه شخصی با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفت و از سرقت مسلحانه خودرو خود در جاده دیّر به دوراهک خبر داد.

وی خاطرنشان کرد: با حضور گشت پلیس مشخص شد فرد تماس گیرنده راننده یک دستگاه خودرو پژو بوده که در حال حمل بار قاچاق سه نفر مسلح به اسلحه کلاش وی را در جاده متوقف و خودرو حامل بار را به سرقت برده و متواری می شوند.

به گفته فرمانده انتظامی بوشهر گرچه فرد مالباخته نیز به همراه یکی از بستگانش به تعقیب خودرو سارقین پرداخته بود ولی آنها به سرعت متواری شده بودند.

سردار واعظی اظهار کرد: با تلاش و پیگیری یگان های پلیسی شهرستان های دیر، کنگان و جم هویت یکی از سارقین به نام "ص" شناسایی و در شهرستان کنگان دستگیر شد.

وی بیان کرد: متهم دستگیر شده ضمن اعتراف به سرقت مسلحانه به همراه دو نفر از دوستانش، علت آن را اختلاف حساب با مالباخته عنوان کرد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر تصریح کرد: با ادامه عملیات پلیسی دو نفر از همدستان سارق نیز در کمتر از ۲۴ ساعت پس از سرقت در شهرستان جم شناسایی و دستگیر و اسلحه به کار رفته در سرقت از آنان کشف شد.

خودرو مسروقه نیز به همراه بار قاچاق در حاشیه شهر کنگان کشف شد.
همرسانی نوشتار: