دادگاه این 5 آدمربای پلید در تهران را نقره داغ کرد + عکس

دادگاه، چهار متهم را که در پی اختلاف با جوانی او را ربوده، تهدید به قتل کرده و از وی فیلم‌برداری کرده بودند، به حبس‌های طولانی‌مدت محکوم کرد.

  1. یکشنبه ۱۴ مهر ۹۸ ساعت ۱۴:۲۰ (۷ ماه،۳ هفته قبل)
آدمربایان
به گزارش فرانگر

به نقل از روزنامه شرق، این چهار متهم در پی شکایت سه جوان بازداشت شدند که مدعی بودند در حال درست‌کردن کباب مورد سرقت قرار گرفته‌اند. اولین شاکی پرونده که خودش به دلیل درگیری در پرونده دیگری بازداشت شده بود، بعد از انتقال به دادگاه گفت: من با دوستانم در فضای سبز داشتم کباب درست می‌کردم که متهمان به نام‌های میثم، سپهر، کامران و سعید با قمه به جان ما افتادند و با تهدید به قتل هرچه داشتیم بردند، بعد هم لباس‌هایم را درآوردند و از من فیلم گرفتند و تهدید کردند که فیلم را پخش می‌کنند.

البته یک نفر دیگر هم با آن‌ها بود که متواری است. سپس دو شاکی دیگر جزئیاتی از این حادثه را توضیح دادند و گفتند: متهمان از اراذل‌ و اوباش محل هستند و سال‌هاست که همین کار‌ها را می‌کنند و پرونده هم دارند.

ما از خانواده ضعیفی هستیم و همه دارایی ما یک ماشین شریکی بود که سارقان آن را می‌خواستند. بعد هم هرچه پول و شیء قیمتی داشتیم برداشتند و بردند. آن‌ها همیشه مست می‌کنند و در خیابان با تهدید از مردم باج می‌گیرند. شاکی سوم نیز گفت: آن‌ها ابتدا یوسف، شاکی اول پرونده را با خود بردند و بعد به سراغ ما آمدند و ما را به‌ زور سوار ماشین کردند و با خود بردند. قضات شعبه ۵ دادگاه کیفری استان تهران بعد از شنیدن اظهارات شکات، متهمان را به جایگاه فراخواندند.

هر چهار متهم اتهام را رد کردند و گفتند آنچه اتفاق افتاده یک درگیری ساده بوده و بعد با هم آشتی کرده‌اند.

قضات با توجه به مدارک موجود در پرونده، فیلم‌ها و عکس‌های ضبط‌ شده متهم ردیف اول را به اتهام آدم‌ربایی سه نفر، تهدید به قتل، ایجاد رعب و وحشت و ایراد ضرب‌وجرح عمدی سه شاکی پرونده جمعا به ۴۵ سال حبس و شلاق و دیه محکوم کردند. متهم ردیف دوم به اتهام دو فقره آدم‌ربایی و ایراد ضرب‌ و جرح به ۲۰ سال حبس و شلاق، متهم ردیف سوم به ۱۴ سال حبس و شلاق و متهم ردیف چهارم به دو سال‌ و نیم حبس و شلاق محکوم شدند. متهمان همچنین در خصوص ایراد ضرب عمدی به پرداخت دیه نیز محکوم شدند.

همرسانی نوشتار: