راننده های شهرستانی قربانی مرد شیطان صفت تهرانی

با داروهای بیهوشی سراغشان می رفت

رئیس کلانتری ۱۶۹ مشیریه از دستگیری سارقی که از رانندگان شهرستانی به شیوه بی هوشی سرقت می‌کرد، خبر داد.

  1. شنبه ۱۳ مهر ۹۸ ساعت ۲۲:۵۰ (۷ ماه،۳ هفته قبل)
راننده‌های شهرستانی طعمه دارو‌های بی‌هوشی سارقان
به گزارش فرانگر

به نقل از خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ سید امین موسوی پور بیان داشت: پایان هفته گذشته فردی ۳۵ ساله ساکن یکی از استان‌های همجوار تهران به کلانتری ۱۶۹ مشیریه مراجعه و اعلام کرد: راننده یک دستگاه خودروی سواری است و مسافری را از استان اصفهان به شهر تهران آورده که هدف سرقت قرار گرفته است.

این مقام انتظامی بیان داشت: مال باخته در خصوص جزئیات شکایت خود گفت: پس از پیاده کردن مسافر در ترمینال جنوب، تصمیم گرفتم که به نزد یکی از بستگانم که در محله سه راه افسریه ساکن است، بروم، در ترمینال جنوب مسافر دیگری را به قصد سه راه افسریه سوار بر خودروام کردم که مدعی بود کمی جلوتر پیاده می‌شود و پول خوبی نیز می‌دهد.

شاکی اظهار داشت: پس از طی مسافتی و گفتگو مسافر به من نوشیدنی تعارف کرد من هم که مسافت طولانی‌ای طی کرده ام و مقداری هم تشنه بودم، نوشیدنی وی را پذیرفتم و پس از خوردن نوشیدنی، دیگر چیزی نفهمیدم و فقط یادم است ساعات پایانی شب بود که خوابم برد. وقتی به هوش آمدم متوجه شدم که متهم مرا پشت شمشاد‌ها در اطراف جاده امام رضا رها کرد و ماشین ام را به سرقت برده است.

سرهنگ موسوی پور با اشاره به اینکه شاکی پس از به هوش آمدن متوجه ماجرا شده بود و پرسان پرسان به کلانتری مراجعه کرده بود، افزود: تیم عملیات کلانتری برای شناسایی متهم وارد عمل شدند و شناسایی و دستگیری متهم را در دستور کار قرار دادند.

این مقام انتظامی گفت: هنگام تحقیقات پلیسی، راننده دیگری نیز به کلانتری مراجعه و در اظهارات مشابهی اعلام کرد: راننده خودروی سواری می‌باشد و مسافری را از شهر آمل به تهران آورده است که در سه راه افسریه تهران، مسافر به وی نوشیدنی تعارف می‌کند و پس از به هوش آمدن متوجه می‌شود که مسافر خودرو اش را سرقت و وی را در کنار خیابانی رها کرده است.

وی افزود: شناسایی و دستگیری متهم به طور ویژه در دستور کار قرار گرفت تا اینکه در گشت زنی‌های هدفمند ماموران گشت انتظامی کلانتری متهم را در حالی که با خودروی راننده آملی در حال تردد بوده شناسایی و پس از مدتی تعقیب و گریز موفق شدند وی را دستگیر کنند.

کلانتر محله مشیریه گفت: پس از انتقال متهم به کلانتری در تحقیقات پلیسی مشخص شد که متهم تحت تعقیب پایگاه سوم پلیس آگاهی است.

وی تصریح کرد: با تکمیل تحقیقات پلیسی و گرفتن دستور قضائی متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار پلیس آگاهی قرار خواهد گرفت.
همرسانی نوشتار: