قاتل راننده کامیون اصفهانی بعد از 2 سال اعدام شد + جزییات

حکم قصاص قاتلی که ۲ سال پیش به قتل یک راننده کامیون و سرقت بار خودرو او اقدام کرده بود روز پنجشنبه در زندان مرکزی اصفهان اجرا شد.

  1. جمعه ۵ مهر ۹۸ ساعت ۱۶:۱۰ (۸ ماه،۱ هفته قبل)
حکم قصاص قاتل یک راننده کامیون اجرا شد
به گزارش فرانگر

به نقل از خبرگزاری ایرنا، رییس کل دادگستری اصفهان گفت: این متهم در سال ۹۶ با مشارکت برادر خود و با هدف سرقت، اقدام به قتل راننده خودروی کامیون، سرقت بار و حریق عمدی خودروی مسروقه کرده بود. 

محمدرضا حبیبی افزود: بر این اساس متهم سال گذشته در دادگاه کیفری یک استان اصفهان در خصوص اتهام قتل به قصاص نفس و در خصوص اتهام های سرقت و حریق عمدی خودرو به حبس تعزیری، شلاق تعزیری و رد عین یا مثل یا قیمت مال مسروقه محکوم شده بود که با تأیید حکم در دیوان عالی کشور و استیذان رییس قوه قضاییه صبح امروز با حضور اولیای دم و قاضی اجرای احکام کیفری اجرا شد.

وی اظهارداشت: دادگاه همچنین متهم ردیف دوم این پرونده را با عنایت به اتهام های وارده به مشارالیه به تحمل حبس تعزیری، شلاق تعزیری و رد عین یا مثل یا قیمت مال مسروقه در حق مالباختگان محکوم کرد.

رییس کل دادگستری اصفهان با تاکید بر برخورد شدید دستگاه قضایی و اشد مجازات برای این گونه افراد به کسانی که به هر نحوی قصد تعدی به جان، مال و ناموس مردم دارند هشدار داد.
همرسانی نوشتار: