اقدام عجیب عروس داماد را شوکه کرد + عکس ها

داماد که در انتظار پیوستن عروس برای تهیه عکس یادگاری بود به طرزی عجیبی توسط عروس غافلگیر شد.

  1. شنبه ۳۰ شهریور ۹۸ ساعت ۱۹:۱۵ (۴ ماه قبل)
غافلگیر کردن عجیب داماد در روز عروسی توسط عروس! + تصاویر
به گزارش فرانگر

به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، بدون شک روز عروسی یکی از روزهای فراموش نشدنی برای زوج‌ها به شمار می‌رود. یک عروس با ذوق برای آنکه این روز هرگز از یاد همسرش نرود، دست به ابتکاری جالب و عجیب زد. در حالی که داماد منتظر بود تا عروس برای تهیه عکس‌های یادگاری به او بپیوندد او با پوشیدن لباس‌هایی که اصلا شبیه به لباس عروس نبود، داماد را دچار شوک و حیرت کرد.

در این اتفاق جالب عروس با پوشیدن لباس هایی که به شکل دایناسور بود، در حالی که یک دسته گل در دست داشت در مقابل داماد ظاهر شد. در تصاویری که منتشر شده است، داماد در حالی که منتظر است عروس به او ملحق شود دیده می شود. پس از این انتظار عروس که خود را به شکل دایناسور درآورده است، در پشت سر داماد قرار می گیرد. داماد با برگشتن و نگاه کردن به عقب در حالی که انتظار دارد کسی که پشت سرش ایستاده عروس باشد، ناگهان با یک موجود ما قبل تاریخ رو به رو می شود. در یکی از تصاویر داماد با چهره ای خندان در حالی که با این اقدام عروس کاملا مات و مبهوت شده است، دیده می شود.

غافلگیر کردن عجیب داماد در روز عروسی توسط عروس! + تصاویر//

این تصاویر در شبکه اجتماعی Reddit به اشتراک گذاشته شد و  واکنش کاربران را به همراه داشت. یکی از کاربران در کامنتی کنایه آمیز نوشت:

" هیجان و خوشحالی در چهره داماد کاملا پیدا است."

غافلگیر کردن عجیب داماد در روز عروسی توسط عروس! + تصاویر//
همرسانی نوشتار: