این زن و شوهر ساوجبلاغ را به هم ریختند

بالاخره غافلگیر شدند + عکس

فرمانده انتظامی شهرستان ساوجبلاغ ازدستگیری زوج سارق خودرو و لوازم داخل آن با اعتراف به ۴۰ فقره سرقت خبر داد.

  1. شنبه ۳۰ شهریور ۹۸ ساعت ۱۹:۳۰ (۸ ماه،۲ هفته قبل)
زوج سارق با 40 فقره سرقت در ساوجبلاغ دستگیر شدند
به گزارش فرانگر

به نقل از خبرگزاری میزان، سرهنگ "مهدی فضلی علیشاه" ازدستگیری زوج سارق خودرو و لوازم داخل آن با اعتراف به ۴۰ فقره سرقت خبر داد و گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت خودرو و لوازم داخل آن در شهر هشتگرد شهرستان ساوجبلاغ، شناسایی و دستگیری سارقان در دستورکار کلانتری ۱۱ مرکزی قرار گرفت.

وی افزود: در بررسی های اولیه مشخص شد، بیشتر سرقت سارقان مربوط به خودرو های مدل پایین بوده و آن ها با سرقت خودرو های فاقد دزدگیر و قفل پدال، لوازم داخل آن را به سرقت برده و خودرو را در خارج شهر رها می کردند.

سرهنگ فضلی علیشاه ادامه داد: ماموران با انجام اقدامات پلیسی موفق به شناسایی سارق و همسرش شدند و با هماهنگی مقام قضائی آن ها را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و به کلانتری منتقل کردند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه سارق به همراه همسرش در قالب خانواده اقدام به سرقت می کرده، اظهار کرد: در تحقیق از سارقان ابتدا آن ها منکر هرگونه سرقت بودند، اما در مواجهه با مدارک و مستندات به ناچار لب به اعتراف گشوده و به ۴۰ فقره سرقت اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان ساوجبلاغ با اشاره به کشف مقادیر زیادی اموال سرقتی در منزل سارقان بیان کرد: متهمان با تشکیل پرونده و به همراه اموال مکشوفه تحویل مراجع قضائی شدند.