دستگیری یکی از پیمانکاران ورزشگاه آزادی بعد از بازی پرسپولیس

مرگ تلخ کودک 8 ساله

یکی از پیمانکاران ورزشگاه آزادی به خاطر حادثه ای که برای پسربچه ۸ ساله رخ داد بازداشت شد.

  1. سه شنبه ۲۶ شهریور ۹۸ ساعت ۱۲:۲۱ (۸ ماه،۲ هفته قبل)
 مرگ غم انگیز پسر 8 ساله در استادیوم
به گزارش فرانگر

پس از وقوع حادثه شب گذشته در ورزشگاه آزادی با حضور ماموران کلانتری ۱۴۱ شهرک گلستان و تیم تشخیص هویت، تحقیقات اولیه تحت نظارت مقام محترم قضایی آغاز گردید. با دستور قضایی پیمانکار نصب داربست پس از این حادثه دستگیر شد که در کلانتری بازداشت است. تحقیقات تکمیلی در راستای شناسایی مقصر یا مقصران احتمالی دیگر در جریان می باشد. شب گذشته در جریان بازی پرسپولیس و صنعت نفت آبادان پسربچه ۸ ساله ای سرش را به داربست پشت گیت بازرسی تکیه داده بود که متاسفانه اتصال سیم برق به داربست باعث برق گرفتگی و فوت او شد.

ورود پلیس به پرونده حادثه ورزشگاه آزادی/ بازداشت یکی از پیمانکاران

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از بازداشت یکی از پیمانکاران ورزشگاه آزادی پس از وقوع حادثه فوت پسر ۸ ساله در جریان بازی پرسپولیس و نفت آبادان خبر داد.

ورود پلیس به پرونده حادثه ورزشگاه آزادی

سردار کیوان ظهیری رئیس پلیس پیشگیری پایتخت اعلام کرد: پس از وقوع حادثه در ورزشگاه آزادی با حضور ماموران کلانتری ۱۴۱ شهرک گلستان و تیم تشخیص هویت، تحقیقات اولیه تحت نظارت مقام قضایی آغاز شد. وی تصریح کرد: با دستور قضایی پیمانکار نصب داربست که جوان ۲۷ ساله ای بود پس از این حادثه دستگیر شد که هم اکنون در کلانتری بازداشت است و تا ساعاتی دیگر به مرجع قضایی معرفی خواهد شد. رئیس پلیس پیشگیری پایتخت خاطرنشان کرد: تحقیقات تکمیلی در راستای شناسایی مقصر یا مقصران احتمالی دیگر در دستورکار است.

همرسانی نوشتار: