ضرب و شتم داور جلوی چشم پلیس قم + عکس

مدیر عامل باشگاه فوتسال محمد سیمای قم گفت : روز گذشته بعد از ناتمام ماندن بازی سوهان محمد سیما و حفاری متاسفانه و در حضور ماموران نیروی انتظامی تعداد اندکی از هواداران حفاری داور بازی را مورد ضرب جرح قرار دادند.

  1. شنبه ۱۶ شهریور ۹۸ ساعت ۲۱:۵۰ (۶ ماه،۴ هفته قبل)
کتک خوردن داور فوتبال در حضور پلیس! + عکس
به گزارش فرانگر

لیگ برتر فوتسال در هفته های اخیر دچار درگیری ها و حواشی زیادی شده است و در همین راستا روز گذشته و در بازی سوهان محمد سیمای قم و حفاری اهواز شاهد حادثه تلخ و ناگواری بودیم.

داور کتک خورده

بعد از ناتمام ماندن این بازی و بعد از سوت پایان مسابقه و در حضور نیروی انتظامی تعداد اندکی از هواداران حفاری به داور مسابقه حمله و وی را مورد ضرب شتم قرار دادند و جالب است که کمیته فوتسال در این باره واکنشی نشان نداده است!

داور کتک خورده

رسول قلی زاده مدیرعامل باشگاه فوتسال محمدسیمای قم ، در مورد بازی روز گذشته تیم های فوتسال سوهان محمد سیمای قم و حفاری اهواز که به دلیل درگیری تعدادی از هواداران تیم حفاری به پایان نرسید،گفت: قبل از درگیری و حواشی در این بازی همگان شاهد یک بازی خوب و روانی از سوی هر دو تیم بودیم. از همان ابتدا و قبل از شروع این مسابقه تعداد اندکی از تماشاگران که از جای دیگری ناراحتی بودند و در سالن بازی حضور داشتند سعی کردند در این بازی اختلالاتی به وجود آورند که موفق هم شدند.

داور کتک خورده

وی در ادامه گفت: موضوع مهمی دیگری که وجود داشت من فکر می کنم بازیکنان حفاری کمی در این بازی عصبی بودند و هر اتفاق و هر سوتی که از سوی داور این مسابقه زده می شد بازیکنان این تیم نسبت به عملکرد داور اعتراض می کردند. وی در پایان در مورد استعفای محمدحسن انصاری فرد از کمیته فنی و سازمان لیگ فوتسال گفت: در مدت زمان حضور انصاری فرد ما شاهد نظم خوب و بیشتری در لیگ بودیم البته نمی توان از زحمات و تلاش جابری دبیر کمیته فوتسال غافل بود. در زمان انصاری فرد از ۴ بازی که برگزار کردیم ۲ بازی آن پخش مستقیم شد و این یک حرکت بسیار خوبی در لیگ برتر فوتسال امسال بود. به هر حال امیدوارم مسؤلین جدید همین دیدگاه را داشته باشند. به این دلیل که با پخش مستقیم فوتسال اسپانسرهای جدیدی پیدا می شود که به این رشته کمک کنند.

همرسانی نوشتار: