حاج مسعود همسرش را در کانادا به آتش کشید

مردم خیابان و فرزندانش شاهد سوختن او بودند + عکس

یک مرد مهاجر در کبک سیتی که همسر پیشین خود را به آتش کشیده بود دیروز در دادگاه حاضر شد.

  1. دوشنبه ۱۱ شهریور ۹۸ ساعت ۱۱:۰۰ (۴ ماه،۲ هفته قبل)
اعتراف حاج مسعود به قتل زن ۲۷ ساله اش / همه دیدند زنی در میان آتش در خیابان کبک کانادا می‌دود + عکس
به گزارش فرانگر

فرج حاج مسعود این کار را در برابر چشم مادر و فرزندان زن سابق خود انجام داده بود. زن آسیب دیده در بیمارستان بستری است. فرج حاج مسعود، مرد مهاجر اهل کبک سیتی که زن سابق خود را به آتش کشیده و از محل حادثه فرار کرده بود، در ۱۱۰ کیلومتری شرق مونترال دستگیر شد. او که متهم به اقدام برای قتل همسر سابق ۲۷ ساله خود شده دیروز در دادگاه حاضر شد.

افرادی که شاهد عینی بوده اند می گویند که در روز حادثه زنی را دیده اند که تمام لباس او در آتش می سوخت و فریادزنان در خیابان می دوید. همسایه ها به سرعت وارد عمل شدند، لباس او را پاره کردند و با پتو بدن او را پوشاندند. گفته می شود دو فرزند و مادر این زن شاهد حادثه بودند. در همین حین، حاج مسعود از صحنه گریخته است.

پدر قربانی خبرگزاری ها گفته: «همسر دخترم فرد عصبی و مهاجمی بود و این یکی از مشکلاتی بود که همیشه باعث می شد نگران دخترم باشم.»

مارتین آلارد یکی از همسایه ها که در زمان حادثه از بالکن خانه اش شاهد ماجرا بود سی تی وی نیوز می گوید: «من دیدم که یک مشعل انسانی در خیابان می دود و فریاد می زند. برای همین به سرعت برای کمک به سمت او دویدم و با چند نفر دیگر سعی کردیم آتش را مهار کنیم. همه چیز مثل فیلم های ترسناک بود و ما شاهد در آتش سوختن یک زن وسط خیابان بودیم. او فریاد می زد کمک کنید! کمک کنید! من دارم می سوزم! موهایش در حال سوختن بود و از درد فریاد می زد.» قربانی این حادثه از ناحیه دست، صورت و کمر دچار سوختگی شدید شده و در بیمارستان بستری است.