کلاهبردار میلیاردی را شناسایی کنید

پلیس درخواست کمک کرد + عکس

در مورخه ۲۴ اردیبهشت ۹۸ فردی میانسال در تماس با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰، از وقوع یک فقره کلاهبرداری توسط شخصی ناشناس خبر داد.

  1. یکشنبه ۱۰ شهریور ۹۸ ساعت ۱۴:۰۰ (۹ ماه قبل)
کلاهبردار سکه و ارز را شناسایی کنید +تصاویر
به گزارش فرانگر

شاکی در اظهاراتش به مأموران گفت: شخصی حدوداً ۳۵ ساله با مراجعه به مغازه طلا فروشی ام با انجام اقدامات متقلبانه موفق به کلاهبرداری ارز و سکه به ارزش یک میلیارد ریال شده و بلافاصله متواری شد.

کلاهبردار

پرونده با موضوع کلاهبرداری تشکیل و به دستور بازپرس شعبه چهارم دادسرای ناحیه ۱۲ تهران، برای رسیدگی در اختیار کارآگاهان پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

با توجه به ادامه رسیدگی به پرونده در پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ و برای شناسایی و دستگیری متهم پرونده، دستور انتشار تصویر به دست آمده از متهم توسط مقام محترم قضایی صادر شده است.

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با انتشار این خبر اعلام کرد: با توجه به ادامه رسیدگی به پرونده در پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ و برای شناسایی و دستگیری متهم پرونده، دستور انتشار تصویر به دست آمده از متهم توسط مقام محترم قضایی صادر شده است؛ لذا از تمام شهروندانی که موفق به شناسایی تصویر متهم شدند درخواست می شود تا هرگونه اطلاعات خود درباره هویت، مخفیگاه یا محل های تردد این شخص را از طریق شماره تماس ۵۵۶۲۱۸۴۴ در اختیار پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند.
همرسانی نوشتار: