انتقام شیطانی از زن مطلقه داخل کمد

خانمی که با 110 تماس گرفت حالت بدی داشت

فرمانده انتظامی لرستان از نجات یک مادر وفرزند که حبس شده بودند خبر داد..

  1. پنجشنبه ۲۴ مرداد ۹۸ ساعت ۱۷:۰۰ (۳ ماه،۴ هفته قبل)
  در لرستان فاش شد
به گزارش فرانگر

سردار "حاجی محمد مهدیان نسب" در این خصوص گفت : طی تماس تلفنی خانمی با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ و اعلام این موضوع که شوهرش پس از ضرب و شتم خود و فرزند خردسالش آنان را در کمد خانه حبس کرده و از منزل خارج شده است ، بلافاصله وارد عمل شدند .

اوافزود : خانم مذکور با حالتی نگران به اپراتور ۱۱۰ اعلام می کند چندین ساعت است به همراه فرزندش در کمد حبس شده اند و حال فرزندش وخیم است و سپس بدون اعلام آدرس و اطلاعات تکمیلی، تلفن را قطع می کند.

سردار مهدیان نسب تصریح کرد :اپراتور مجرب ۱۱۰ به محض دریافت خبر با شیوه های تخصصی پلیسی موفق به پیدا کردن آدرس منزل مورد نظر شده و بلافاصله با اورژانس ۱۱۵ نیز تماس گرفته و در کمترین زمان ممکن تیم های امدادی و انتظامی به محل اعزام شدند .

او بیان کرد:با حضور تیم های امدادی و انتظامی در محل، بعد از شکستن درب منزل، خانمی که با فرزند خردسالش در کمد محبوس شده بودند و در وضعیت جسمانی وخیمی قرار داشتند از سوی تیم های امدادی به مرکز درمانی منتقل و از مرگ حتمی نجات پیدا کردند.

فرمانده انتظامی لرستان عنوان کرد :در بررسی های بعدی محرز شد مردی که زن و فرزند خود را در کمد خانه محبوس کرده بود شوهر سابق وی بوده که به علت اختلافات قبلی به منزل خانم مذکور مراجعه و با وی درگیر می شود و پس از کتک کاری و تخریب وسایل منزلش وی و فرزند خردسالش را در کمد خانه حبس کرده و خودش از محل متواری می شود.

سردار مهدیان نسب حضور به موقع پلیس در انجام مأموریت ها را یک اصل دانست وگفت: با حضور به موقع خود در مأموریت ها می توانیم از بسیاری از وقایع پیشگیری کرد .

او ضمن قدردانی از زحمات پلیس و عوامل امدادی گفت: پلیس در همه حال ودر هر زمان حافظ جان ، مال و ناموس مردم بوده و شبانه روز در جهت تامین امنیت شهروندان تلاش خواهد کرد.

سردار مهدیان نسب در پایان به شهروندان توصیه کرد :پلیس را امین خود بدانند و در صورت داشتن هرگونه نیاز پلیسی با مرکز فویت های پلیس ۱۱۰ تماس بگیرند.