نزدیکی با دختر 14 ساله داخل طویله

متهم قبل از اعدام به تهران گریخت

سید نورالدین حسینی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در تاریخ بیست و یکم مردادماه سال ۱۳۹۴ گزارشی از وقوع یک فوت مشکوک دختری ۱۴ ساله در طویله یک دامداری در یکی از روستاهای شهرستان اراک به پلیس اعلام و با توجه به بررسی های تخصصی انجام شده، وقوع قتل برای کارآگاهان پلیس محرز شد.

  1. پنجشنبه ۲۴ مرداد ۹۸ ساعت ۲۳:۵۹ (۲ ماه قبل)
دستگیری قاتل فراری در عملیات کارآگاهان پلیس استان مرکزی
به گزارش فرانگر

وی افزود: در همان مراحل اولیه تحقیقات پلیس، کارآگاهان پلیس آگاهی استان، مالک دامداری که از بستگان مقتول بود را به عنوان مظنون شناسایی و به مرجع قضائی معرفی کردند که این فرد بعد از گذشت ۲ سال حضور در ندامتگاه برای تکمیل و ادامه تحقیقات با قرار صدور وثیقه قانونی آزاد شد.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان مرکزی اضافه کرد: بعد از آن متهم پرونده به مکانی نامعلوم گریخت و با ادامه داشتن تحقیقات، قتل صورت گرفته از سوی این فرد، مورد تائید دستگاه قضا قرار گرفت و برای ۲ سال متهم نیز متواری بود.

حسینی ادامه داد: با توجه به پیگیری های مکرر کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی استان، سرانجام مخفیگاه متهم در یکی از محله های تهران شناسایی شد و تیمی از مأموران انتظامی با اخذ نیابت قضائی این فرد را در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کردند و به پلیس آگاهی استان انتقال دادند.

وی ضمن تکذیب برخی شایعات در خصوص تجاوز به فرد مقتول از سوی قاتل گفت: با توجه به اظهارات فرد دستگیر شده، فرد مقتول در روز قتل در دامداری، برخی حیوانات را اذیت می کرده که به علت عصبانیت زیاد، متهم مرتکب این قتل می شود.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان مرکزی خاطرنشان کرد: فرد دستگیر شده برای برخورد قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.
همرسانی نوشتار: