قتل مرموز زن میانسال به دست شوهر و هوویش

در جاجرم رخ داد

دادستان عمومی و انقلاب جاجرم گفت: یک زن میانسال در جاجرم به علت اختلافات خانوادگی توسط شوهرش به قتل رسید.

  1. پنجشنبه ۲۴ مرداد ۹۸ ساعت ۱۱:۴۰ (۳ ماه،۴ هفته قبل)
به گزارش فرانگر

عبدالرضا اکبری روز چهارشنبه درباره ماهیت و انگیزه های این حادثه، اظهار داشت: بررسی محتویات پرونده و شواهد و قرائن موجود در جریان وقوع این رویداد، زنی میانسال توسط همسرش به علت اختلافات خانوادگی و ظاهرا سوءظن پیش آمده بین طرفین به وسیله ضربات چاقو به قتل رسیده است.

این مقام قضایی محل بروز جنایت را یکی از روستاهای تابعه شهرستان جاجرم عنوان کرد و گفت: هر چند نظریه پزشکی قانونی برای احراز علت تامه مرگ این زن دریافت نشده و مستلزم بررسی های دقیق است ولی با کشف جسد و تشخیص حقیقت در جریان تحقیقات اولیه، متهم نیز طبق اعلام پاسگاه مربوطه در تماس تلفنی با مرجع انتظامی، ضمن اقرار به قتل همسرش، اعلام کرده که به زودی خود را معرفی خواهد کرد.

اکبری با اشاره به اینکه متهم به قتل ۲ همسر داشته و مقتوله همسر دوم وی بوده است، گفت: مطابق اظهارات یکی از شهود که به نظر می رسد اطلاعاتی از ماجرا دارد، وقوع این قتل با مباشرت یا معاونت همسر دیگر قاتل صورت گرفته که در وضعیت فعلی هر دو متهم متواری و مجهول المکان هستند.

وی افزود: با انجام و تکمیل تحقیقات و وصول نظریه پزشکی قانونی و دستگیری متهمان، مراتب اطلاع رسانی خواهد شد.

شهرستان جاجرم در ۱۵۰ کیلومتری جنوب غربی بجنورد، مرکز استان خراسان شمالی است که بر اساس سرشماری سال ۱۳۹۵ جمعیت آن ۳۶ هزار و ۶۷۳ نفر اعلام شده است.
همرسانی نوشتار: