تصاویر هولناک مصدوم حادثه واژگونی پراید در دامغان

ماشین ها مچاله شدند

علی آقا یحیایی با اعلام این خبر اظهار کرد: در حادثه اول که حدود ساعت ۵ و ۸ دقیقه بامداد امروز یکشنبه در کیلومتر ۷۰ محور دامغان به سمنان اتفاق افتاد، یک دستگاه پراید واژگون شد که ۲ نفر سرنشین آن دچار مصدومیت شدند.

  1. دوشنبه ۳۱ تیر ۹۸ ساعت ۰۷:۳۰ (۶ ماه قبل)
صحنه‌ای هولناک از واژگونی ۲ پراید به فاصله کمتر از ۷ دقیقه در سمنان + تصاویر
به گزارش فرانگر

وی اضافه کرد: یک نفر از این دو مصدوم بر اثر شدت حادثه در خودرو محبوس شده بود که نجاتگران هلال احمر با استفاده از ست نجات به رهاسازی وی اقدام کردند و هر دو نفر را جهت ادامه درمان توسط عوامل اورژانس به مرکز درمانی انتقال دادند.

معاون امداد و نجات هلال احمر استان افزود: در حادثه دیگر که در حوالی ساعت ۵ و ۱۵ دقیقه بامداد امروز اتفاق افتاد یک دستگاه پراید در کیلومتر ۶۱ محور سرخه - آرادان واژگون شد که از ۵ نفر سرنشین آن ۴ نفر پس از انجام اقدامات اولیه درمانی توسط اورژانس و هلال احمر به مرکز درمانی منتقل شدند.

صحنه ای هولناک از واژگونی ۲ پراید به فاصله کمتر از ۷ دقیقه در سمنان + تصاویر

براساس گزارش های پیشین مسوولان استان، سمنان به لحاظ شاخص واژگونی خودرو در رتبه نخست کشور قرار دارد و واژگونی عامل حدود ۷۰ درصد تصادفات رانندگی در جاده ای این استان پهناور را تشکیل می دهد.

کارشناسان پلیس راه معتقدند، خستگی رانندگان به دلیل طولانی و کویری بودن محور های ارتباطی استان و یکنواختی محور ها از جمله اصلی ترین دلایل فراوانی بالای واژگونی ها در محور های پرتردد ششمین استان پهناور کشور است.این دو سانحه به فاصله زمانی کمتر از هفت-هشت دقیقه و فاصله مکانی کمتر از حدود ۱۰۰ کیلومتر از همدیگر به وقوع پیوستند.

صحنه ای هولناک از واژگونی ۲ پراید به فاصله کمتر از ۷ دقیقه در سمنان + تصاویر