نخستین تصاویر از حمله شبانه به 25 شرور پارک دانشجو + عکس

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از پاکسازی پارک دانشجو از حضور مجرمان و خرده فروشان موادمخدر خبر داد و گفت: در این عملیات ۲۵ نفر بازداشت شدند.

  1. پنجشنبه ۲۰ تیر ۹۸ ساعت ۱۶:۴۵ (۴ ماه قبل)
تهران| بازداشت 25 مجرم و فروشنده موادمخدر در پاکسازی پارک دانشجو
به گزارش فرانگر

سردار کیوان ظهیری در تشریح عملیات پاکسازی پارک دانشجو از مجرمان و خرده فروشان موادمخدر گفت: در پی مطالبات شهروندان مبنی بر پاکسازی پارک دانشجو و محوطه تئاترشهر از خرده فروشان موادمخدر،  معتادان و مزاحمان نوامیس، تیم عملیات انتظامی برای شناسایی این افراد تشکیل شد.

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت افزود: پس از شناسایی این افراد، تیمهای انتظامی کلانتری ۱۲۹ جامی و سرکلانتری هشتم پلیس پیشگیری به صورت محسوس و نامحسوس فعال شده و شب گذشته در یک عملیات ضربتی، فروشندگان موادمخدر، مزاحمان و حاملان سلاح سرد را بازداشت کردند.

به گفته وی، در طرح پاکسازی این پارک ۲۵ نفر دستگیر و تعدادی سلاح سرد و مقادیری مواد مخدر و روانگردان نیز کشف شد.

این مقام انتظامی افزود: ۶ دستگاه خودرو و ۱۵ دستگاه موتورسیکلت نیز که در حوالی پارک  اقدام به مزاحمت برای شهروندان می کردند، توقیف شد.

ظهیری با بیان اینکه با برنامه ریزی مدون، پارک دانشجو از حضور مجرمان پاکسازی می شود، گفت: این طرح به صورت مستمر به اجرا درمی آید.

تهران| بازداشت 25 مجرم و فروشنده موادمخدر در پاکسازی پارک دانشجو

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت متذکر شد: با افرادی که قصد ناامن کردن پارک دانشجو را دارند برخورد قاطع صورت خواهد گرفت و این پارک باید محیطی امن برای رفت وآمد شهروندان و خانواده ها باشد.
همرسانی نوشتار: