کشف جسد مرد 40 ساله در فردیس

قلب او با چاقو شکافته شده بود

فرمانده انتظامی شهرستان فردیس از کشف جسد مردی حدودا 40 ساله در مشکین دشت فردیس خبر داد.

  1. جمعه ۲۴ خرداد ۹۸ ساعت ۲۰:۳۳ (۱ هفته،۳ روز قبل)
به گزارش فرانگر

بیژن جنتی فرمانده انتظامی شهرستان فردیس در تشریح خبر گفت:در پی دریافت گزارشی مبنی بر کشف جسد مردی حدودا 40 ساله در مشکین دشت فردیس ، بلافاصله کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی فردیس به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: در بررسی اولیه هویت مقتول که آثار دو ضربه جسم تیز بر روی قلب وی مشهود بود شناسایی و تحقیقات برای شناسایی قاتل یا قاتلان وی آغاز شد.

سرهنگ جنتی ادامه داد: کارآگاهان با به کارگیری اقدامات پلیسی در نهایت موفق به شناسایی یکی از شاهدان قتل در مشکین دشت شده و با هماهنگی قضایی نامبرده دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شد.

فرمانده انتظامی شهرستان فردیس تصریح کرد: در بازجویی از شاهد قتل مشخص شد نامبرده به همراه مقتول و قاتل در حال استعمال مواد مخدر بوده اند که مقتول اقدام به ضرب وشتم قاتل و همسرش می کند که در نهایت قاتل یک چاقو درون قلب مقتول کرده و متواری می شود.

این مقام انتظامی تشریح کرد: در ادامه با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی و انجام اقدامات پلیسی محل اختفای قاتل و همسرش در یکی از مناطق مشکین دشت شناسایی و با هماهنگی قضایی در کمتر از 24 ساعت پس از انجام قتل در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شدند.

سرهنگ جنتی اظهارکرد: قاتل به قتل صورت گرفته اقرار و برای انجام مراحل اداری به دادسرا تحویل داده شد
همرسانی نوشتار: