جان باختن کشتی‌گیر اسلامشهری بر اثر برق‌گرفتگی در خانه کشتی

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اسلامشهر گفت: یک کشتی‌گیر اسلامشهری بر اثر برق‌گرفتگی در خانه کشتی اسلامشهر فوت کرد.

  1. جمعه ۲۴ خرداد ۹۸ ساعت ۱۵:۰۰ (۱ هفته،۳ روز قبل)
دو کشته و مصدوم بر اثر برق‌گرفتگی در خانه کشتی اسلامشهر
به گزارش فرانگر

قدیر آرمیان رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اسلامشهر اظهار کرد: در اثر برق‌گرفتگی در خانه کشتی اسلامشهر یک نفر فوت کرده و یک نفر هم مصدوم شده است.

وی افزود: شب گذشته حوالی ساعت ۲۱ دو جوان کشتی‌گیر، در اثر استفاده نادرست از نردبان موجود در سالن خانه کشتی برای رسیدن به بالکن این مجموعه و عدم استفاده از راه پله مربوطه در اثر اصابت و برخورد با سیم برق موجود در سالن دچار برق‌گرفتگی شده و متاسفانه یک نفر جان خود را از دست داد.

رئیس اداره ورزش و جوانان اسلامشهر با عرض تسلیت به خانواده این ورزشکار و جامعه ورزشکار اسلامشهر، بیان کرد: این سانحه بعد از اتمام تمرینات کشتی و تعطیل شدن کلاس کشتی فرنگی رخ‌داده و بنابر اطلاعات به دست آمده سهل‌انگاری و اهمال‌کاری در استفاده از وسایل موجود در سالن و عدم توجه به هشدارهای افراد حاضر در مجموعه موجب بروز این حادثه شده که جزئیات حادثه در دست بررسی است.

آرمیان در پایان خاطرنشان کرد: متاسفانه در این حادثه جوان کشتی‌گیر حدوداً ۳۰ ساله به نام رامین پرگلی در اثر برق‌گرفتگی جان خود را از دست داد و فرد دیگری هم دچار مصدومیت شده بود، تحت درمان قرارگرفته و از وضعیت عمومی و مساعدی برخوردار است و فقط شوکه شده و بنابر تشخیص پزشکان نوار قلب و آزمایش خون وی هیچ مشکلی ندارد.

جزئیات این حادثه از سوی مسئولان امر و نیروی انتظامی در دست بررسی قرارگرفته که به محض کسب اطلاعات بیشتر، به اطلاع مردم خواهد رسید.
همرسانی نوشتار: