این سگ معلول جان نوزاد زنده به گور شده را نجات داد + عکس

سگ مهربان جان نوزادی را که در زیر خاک مدفون شده بود نجات داد.

  1. سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۱۸:۳۱ (۱ سال قبل)
کشف نوزاد زنده به گور شده توسط یک سگ خانگی در تایلند+عکس
به گزارش فرانگر

سگی معلول در تایلند توانسته نوزادی که یک مادر نوجوان زنده به گور کرده بود از زیر زمین بیرون بکشد و جان او را نجات دهد.

بنابر گزارش رسانه های محلی این واقعه در شمال تایلند روی داده و مادر ۱۵ ساله این نوزاد را از ترس والدینش زنده به گور کرده بوده است.

اما لحظاتی بعد از این که مادر نوجوان محل دفن را ترک می کند پینگ پنگ، سگی که یک پایش در تصادف با خودرو فلج شده با پارس کردن مداوم بالای سر نوزاد می رود و شروع به کندن زمین می کند.

سپس صاحب پینگ پنگ که به دنبال پارس های مداوم او نگران شده بود متوجه می شود پای یک نوزاد از زیر خاک بیرون زده. او به کمک افراد روستای بان نانگ خام نوزاد را از زیر زمین بیرون می کشند و به درمانگاه محلی می برند.

دکترها پس از معاینه این نوزاد پسر را زنده و سالم یافتند.

یوسا نیسایخا، صاحب این سگ به رسانه های محلی گفته پس از فلج شدن پینگ پنگ در جریان سانحه خودرو، تصمیم به نگه داشتن او کرده چرا که این سگ وفاداری فوق العاده ای از خود نشان می داده است.

مادر نوزاد نجات یافته به علت رها کردن کودکش و همچنین اقدام به قتل توسط پلیس بازداشت شده و آن طور که روزنامه بانکوک پست نوشته اکنون به والدینش تحویل داده شده و تحت نظر روانشناس قرار گرفته است.

به گفته پلیس این مادر نوجوان از اقدام خود ابراز پشیمانی کرده است و والدین او هم تصمیم گرفته اند که سرپرستی نوه پسرشان را بر عهده گیرند.
همرسانی نوشتار: