درگیری شدید دو دختر مجرد بر سر دسته گل عروس + عکس ها

دو دختر مجرد برای صاحب شدن دسته گل عروس با یکدیگر درگیر شدند.

  1. جمعه ۲۷ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۲۱:۰۰ (۸ ماه قبل)
 دعوای زشت دو دختر مجرد در مراسم عروسی دوست شان
به گزارش فرانگر

یکی از رسوم خاص مراسم ازدواج در کشورهای اروپایی این است که در پایان مراسم عروس خانوم دسته گل خود را به پشت سرش و میان جمعیتی که منتظر گرفتن آن هستند پرتاب کند.

جمعیت از دختران و پسران مجرد تشکیل می شود که باور قدیمی می گوید هرکسی دسته گل را تصاحب کند به زودی ازدواج خواهد کرد. درگیری شدید دو دختر مجرد سر دسته گل عروس در فضای مجازی خبرساز شد.

گفتنی است که عروس دسته گل را پرتاب کرد و یک دعوای زشت بین دو نفر از مهمانان عروسی که برای گرفتن دسته گل عروس مبارزه می کردند، رخ داد دو دختر مجرد و ناامید با تلاش خود برای ازدواج بعدی مبارزه کردند و عروس از تلاش های آن ها راضی به نظر می رسید. هردوی آنها در حالی که هر دو از رها کردن دسته گل خودداری می کردند، در حال کشتی گرفتن بر روی زمین بودند.

دختران جوان در طول نبرد بیشتر گل ها را کندند و روی زمین مرمری ریختند و در نهایت ناامید از پا در آمدند و به خاطر شانس خود برای ازدواج بعدی، پا به فرار گذاشتند.

در برخی از فرهنگ ها، دسته گل عروس بر روی شانه هر زنی که امیدوار است تا با سعادت ازدواج کند، گذاشته می شود. جالب است بدانید گزارش ها حاکی از آن است که این مراسم ازدواج در کاوسکاوس بود، جایی در شمال روسیه که در آن هیچ سنتی از پرتاب دسته گل عروس وجود ندارد.

گلبرگ های دسته گل روی زمین پخش شده بودند و بعد از جنگ، آن دو به یکدیگر خیره شدند و خانواده و دوستانشان سعی کردند که آنها را از هم جدا کنند و مهمانان به برنده تبریک گفتند، در حالی که تیم بازنده ظاهراً ناراضی و ناراحت بودند.

به نظر می رسید که عروس تحت تاثیر جنگ عروسی قرار گرفته است و در حالی که با چهره ای خندان پشت میز نشسته بود به دوربین گفت:این را دیدید؟

عکس درگیری شدید در عروسیjpg (1)

عکس درگیری شدید در عروسیjpg (4)

عکس درگیری شدید در عروسیjpg (2)
همرسانی نوشتار: