برخورد قاطع تعزیرات با گرانفروشی مرغ

رئیس گشت های مشترک تعزیرات حکومتی استان تهران، از کشف ۴.۵ تن مرغ در یک واحد صنفی در خیابان خورشید خبر داد که می خواست مرغ ها را با قیمت ۱۸ هزار تومان بفروشد

  1. شنبه ۳ فروردین ۹۸ ساعت ۱۷:۳۰ (۶ ماه قبل)
کشف 4.5 تن مرغ 18 هزار تومانی توسط تعزیرات
به گزارش فرانگر

رئیس گشت های مشترک تعزیرات حکومتی استان تهران، از کشف ۴.۵ تن مرغ در یک واحد صنفی در خیابان خورشید خبر داد و گفت: این واحد صنفی مرغ ها را به قصد عرضه به رستوران ها با قیمت ۱۸ هزار تومان، دپو کرده بود.

«بهروز طالبیان» با اعلام این خبر اظهار کرد: امروز (شنبه) سوم فروردین در ادامه برگزاری گشت های مشترک تعزیرات با حضور نمایندگان دستگاه های مختلف، به یک واحد صنفی در خیابان خورشید تهران برخوردیم که این واحد صنفی ۴.۵ تن مرغ را دپو کرده بود و قصد داشت با قیمت ۱۸ هزار تومان به رستوران ها عرضه کند.

رئیس گشت های مشترک تعزیرات حکومتی استان تهران افزود: ضمن تشکیل پرونده برای واحد صنفی متخلف، قیمت مرغ در این واحد صنفی به نرخ مصوب یعنی ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان اصلاح و با حضور یکی از نمایندگان تعزیرات، بر عرضه مرغ به مردم نظارت شد.

طالبیان با اشاره به حضور گشت تعزیرات در خیابان خسرو شمالی واقع در منطقه ستارخان گفت: در این منطقه نیز به یک واحد صنفی عرضه مرغ برخوردیم که در ابتدا منکر وجود مرغ در واحد خود می شد اما با گزارش مردمی مبنی بر مشاهده تخلیه مرغ در ساعات ابتدایی روز، از سردخانه واحد مزبور بازرسی کردیم که مشخص شد، مرغ ها را در سردخانه مخفی کرده و از عرضه خودداری می کند.

رئیس گشت های مشترک تعزیرات حکومتی ادامه داد: در این واحد صنفی نیز ضمن تشکیل پرونده مبادرت به عرضه مرغ به قیمت ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان به مردم کردیم.