کشف جسد یک نوزاد در سطل زباله! + تصاویر

کشف جسد یک نوزاد در سطل زباله

  1. شنبه ۱۱ اسفند ۹۷ ساعت ۱۱:۴۹ (۱ سال،۲ ماه قبل)
پیدا شدن جسد یک نوزاد در سطل زباله خیابان! + تصاویر
به گزارش فرانگر

پیدا شدن جسد یک نوزاد در کنار سطل آشغال یکی از خیابان های تایوان، موجب وحشت یک رفتگر شد. این مرد که در حال انتقال پس مانده غذای خوک به همراه همکارانش بود ناگهان متوجه یک کیف شد. او به همراه همکارانش پس از باز کردن کیف با صحنه ای وحشتناک روبرو شدند. در حالی که ابتدا آن ها خیال می کردند یک مرغ در داخل کیف باشد ناگهان جسد یک نوزاد دختر را در آن پیدا کردند.

پلیس پس از آغاز تحقیقات و بررسی دوربین های مدار بسته نزدیک محل دپوی آشغال متوجه مرد جوانی شد که در حالی که این کیف را در دست داشت در حال قدم زدن دیده می شد. پلیس بر این باور است که کیفی که این مرد در دست دارد در واقع همان کیفی است که در محل سطل آشغال پیدا شده است. بنا به گفته مقامات پلیس، این کیف توسط پلیس محلی تایپه نو در شمال این کشور در ساعت ۸ صبح روز ۲۶ فوریه پیدا شد.

«چوانگ»، کارگر ۲۳ ساله ای که این کیف را پیدا کرد، گفت: که پس از بازکردن کیف، ناگهان این نوزاد دختر از داخل آن بیرون افتاد. بنا به گفته «یو»، همکار ۵۳ ساله «چوانگ» آنها پیش از بازکردن درب کیف فکر می کردند مرغ یا حیوان دیگری در آن باشد، اما پس از باز کردن آن با جسد یک نوزاد انسان روبرو شدند. بنا رسانه های محلی تایوان این نوزاد حین پیدا شدن دارای علائم حیاتی نبود و پس از معاینه توسط اورژانس پزشکی مشخص شد که مرده است. بنا به گفته پلیس محلی تایوان، هیچ گونه نشانه ای دال بر سوءاستفاده و آزار و اذیت در جسد این نوزاد مشاهده نشد.

قرار است کالبدشکافی روی جسد نوزاد انجام شود. هنوز مشخص نیست این نوزاد مرده بدنیا آمده است یا پس از آنکه در کنار سطل آشغال رها شده جانش را از دست داده است.

پیدا شدن نوزاد در کنار سطل آشغال خیابان!

پیدا شدن نوزاد در کنار سطل آشغال خیابان!
همرسانی نوشتار: