شرایط اسکان نوروزی فرهنگیان اعلام شد

شرایط اسکان فرهنگیان در نوروز ۹۹ اعلام شد و بر این اساس تعرفه هر کلاس برای یک تا ۵ نفر از ۴۰ هزار تا ۲۶ هزار تومان متغیر است.

  1. چهارشنبه ۲۳ بهمن ۹۸ ساعت ۱۳:۱۷ (۳ ماه،۳ هفته قبل)
شرایط اسکان نوروزی فرهنگیان اعلام شد
به گزارش فرانگر

خبرگزاری ، معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع شیوه نامه و دستورالعمل طرح اسکان نوروزی فرهنگیان با شعار کیفیت مطلوب، امنیت پایدار و مسافرت ارزان را به ادارات کل آموزش وپرورش استان ها ابلاغ کرد.

بر اساس این شیوه نامه، ادارات کل آموزش وپرورش استان ها باید علاوه بر استفاده از تمام ظرفیت ها و امکانات موجود با تشکیل جلسات و کارگروه های تخصصی اسکان در سطح استان و نواحی برای برنامه ریزی، سازمان دهی، هماهنگی، کنترل و نظارت اقدام کنند.

از جمله اقدامات ذکر شده در این شیوه نامه بدین شرح است:

رعایت اصول ایمنی و بهداشتی مدارس طرح اسکان، توجه به بهسازی و زیباسازی پایگاه های پذیرش، اطلاع رسانی لازم با نصب بنرهای اسکان در ورودی شهرها و محل های مناسب با رویکرد هدایت مسافرین.

برپایی نمایشگاه های بومی و سنتی در جوار پایگاه های اسکان به جهت آشنایی بافرهنگ و سنن محلی، معرفی جاذبه های توریستی وگردشگری استان مربوطه، تهیه و تحویل فرم نظرسنجی از مهمانان نوروزی در حین پذیرش در پایگاه ها و مدارس اسکان،استفاده از سیستم نوبت دهی در پایگاه ها به منظور ایجاد زمینه فرصت عادلانه برای میهمانان فرهنگی و نصب دستگاه های کارت خوان در تمام پایگاه ها با رویکرد شفاف سازی امور مالی و واریز درآمدها به حساب اختصاصی دولت، پرداخت حق الزحمه عوامل اجرایی برابر شیوه نامه اسکان همانند سال گذشته.

آغاز رزرو اینترنتی از ۹ اسفند

آماده سازی سایت اسکان به منظور رزرو در بازه زمانی۹ اسفند لغایت ۲۳ اسفند ۹۸ انجام می شود و زمان لغو و رزرو اینترنتی تا ۴۸ ساعت قبل از تاریخ رزرو و اسکان میسر است.

درآمدهای حاصل با رعایت قوانین  و مقررات مربوط تابع مفاد توافقنامه مبادله با سازمان برنامه و بودجه استان است، لذا ارقام و نسبت های اعلام شده در شیوه نامه ابلاغی جنبه پیشنهادی دارد.

همچنین مدارس گروه «ویژه» به مدارسی گفته می شود که دارای اتاق های مجهز به تخت، فرش، یخچال، تلویزیون، وسایل گرمایشی و سرمایشی، پتو و بالش است. (حمام و آشپزخانه مشترک) «مراکز پردیس دانشگاه فرهنگیان، اردوگاه ها و مدارس».

تعرفه اسکان طبق جدول ذیل است؛ البته تعرفه اسکان اردوهای راهیان نور، کارکنان دولت (لشگری و کشوری و مشاغل آزاد) نسبت به سال گذشته ۲۰ درصد افزایش می یابد.

محل اسکان , فرهنگیان , سفرهای نوروزی ,

همرسانی نوشتار: