فراخوان مقاله سیزدهمین همایش دانشجویی تازه های علوم بهداشتی کشور

سیزدهمین همایش دانشجویی "تازه های علوم بهداشتی کشور" که در تاریخ ۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ برگزار می شود، مقاله ها را در هفت محور اصلی بهداشت می پذیرد.

  1. چهارشنبه ۱۶ بهمن ۹۸ ساعت ۱۰:۲۱ (۳ هفته،۱ روز قبل)
فراخوان مقاله سیزدهمین همایش دانشجویی "تازه‌های علوم بهداشتی کشور"
به گزارش فرانگر

خبرگزاری  به نقل از  روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، سیزدهمین دوره همایش دانشجویی تازه های علوم بهداشتی کشور، با شعار «دانشــجوی کارآفرین؛ نماد پویایی سلامت» در ۷ محور اصلی بهداشت حرفه ای و ایمنی کار، بهداشت عمومی، بهداشت محیط، ارگونومی، مدیریت سلامت، ایمنی و محیط زیست، سلامت در بلایا و فوریت ها و اپیدمیولوژی ۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ برگزار خواهد شد.

در این همایش جدیدترین مباحث و موضوعات مرتبط با رشته های حوزه بهداشت (بهداشت حرفه ای، بهداشت محیط، بهداشت عمومی، اپیدمیولوژی، مدیریت خدمات بهداشتی، آموزش بهداشت و …) مطرح می شود و در کنار مقالات علمی (سخنرانی و پوستر)، شرکت های دانش بنیان و کارآفرین، متخصصین کارآفرینی در حوزه سلامت و واحدهای فناوری فعال در زمینهٔ علوم بهداشتی و سلامت گروه های مختلف جامعه در سراسر کشور نیز فرصت ارائه خدمات، توانمندی ها و قابلیت های خود را دارند.

هیأت رئیسه همایش، از تمام متخصصان، صاحب نظران، اعضای هیأت علمی دانشگاه ها و دانشجویان و همچنین شرکت های دانش بنیان و کارآفرین و واحدهای فناوری دعوت به عمل می آورند تا با حضور و شرکت در همایش در احیا و اعتلای جایگاه رشته های حوزه بهداشت در کشور تأثیرگذار باشند.

بهداشت و درمان ,

لازم به ذکر است در دوازدهمین دوره این همایش که در ۱۱ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۸ برگزار شد، تعداد ۶۷۲ مقاله از ۳۳ استان کشور به همایش ارسال شد و درمجموع ۴۵۰ نفر از فعالان و دانشجویان حوزه علوم بهداشتی از سراسر کشور در این همایش شرکت داشتند.

مقالات این همایش در سه مرحله توسط متخصصین رشته های بهداشت، داوری و درنهایت به صورت پوستر یا سخنرانی ارائه خواهند شد.

مهلت دریافت چیکده مقالات این همایش ۱۳ فروردین ۱۳۹۹ به پایان می رسد و گواهی این همایش همراه با امتیاز بازآموزی توسط معاونت پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی صادر می شود.

علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت همایش دانشجویی تازه های علوم بهداشتی کشور مراجعه کنند.

آدرس سایت: www.ihsc.bsbmu.ir

آیدی کانال تگرامی همایش: tazeha_۱۳

آیدی صفحه اینستاگرامی همایش: ihsc_bsbmu

همرسانی نوشتار: