گردهمایی ۳۰ هزار نفری دانش آموزی نسل سلیمانی ها چهارشنبه برگزار می شود

گردهمایی ۳۰ هزار نفری دانش آموزی نسل سلیمانی ها روز چهارشنبه ۱۶ بهمن ماه در مصلی امام خمینی برگزار می شود و شرکت دانش آموزان و معلمان در این گردهمایی آزاد است.

  1. دوشنبه ۱۴ بهمن ۹۸ ساعت ۱۵:۳۲ (۳ هفته،۳ روز قبل)
گردهمایی 30 هزار نفری دانش‌آموزی نسل سلیمانی‌ها چهارشنبه برگزار می‌شود
به گزارش فرانگر

حجت الاسلام حامد تقدیری رئیس سازمان مدارس علوم و معارف اسلامی صدرای ولایت در نشست خبری درباره گردهمایی سی هزار نفری دانش آموزی با عنوان "نسل سلیمانی ها"، اظهار کرد: این همایش روز چهارشنبه ۱۶ بهمن در مصلی امام خمینی(ره) شهر تهران برگزار می شود و ورود برای تمام دانش آموزان و معلمان آزاد است، مدارسی که علاقه مند به حضور در این گردهمایی هستند می توانند با شماره  ۹۱۹۱۶۷۱۹۳۴ تماس بگیرند.

وی افزود: مجاهدت و جهاد از ویژگی های حاج قاسم سلیمانی بود؛ او ویژگی های مختلفی داشت و باید مکتب شهید سلیمانی را به خوبی بشناسیم، حاج قاسم سلیمانی مجاهدی سلحشور و دلسوز بود و این جنبه های او صرفاً در عرصه جهاد نیست بلکه در جهاد اجتماعی نیز جهادگر بود و در حوادث مختلف از جمله سیل حضور او را برای کمک به مردم مشاهده می کردیم.

رئیس سازمان مدارس علوم و معارف اسلامی صدرای ولایت گفت: یکی از مهمترین ویژگی های سردار سلیمانی این بود که یک مربی است و مربی برای تعالی انسان ها دغدغه دارد. حاج قاسم سلیمانی یک مربی توانمند در عرصه تربیتی بود که نوجوانان و کودکان را هم مجذوب خود کرده است.

تقدیری با اشاره به اینکه آرمان های انقلاب اسلامی دفاع از محرومان و مظلومان در سطح جهان است و سپاه قدس در مسیر آرمان های انقلاب اسلامی شکل گرفت، عنوان کرد: حاج قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس مأموریت انقلاب را دنبال می کرد.

وی با اشاره به برگزاری همایش سی هزار نفری دانش آموزی "نسل سلیمانی ها" خاطرنشان کرد: این همایش در گام نخست تلاش می کند مکتب قاسم سلیمانی را به دانش آموزان معرفی کند و اینکه او می تواند به عنوان الگوی تراز انقلاب اسلامی برای دانش آموزان باشد. البته نه فقط برای دانش آموزان ایران بلکه برای همه دانش آموزان آزاده جهان یک الگو است.

رئیس سازمان مدارس علوم و معارف اسلامی صدرای ولایت ادامه داد: در همایش دانش آموزی من سلیمانی ام میزبان دانش آموزانی از کشورهای دیگر هستیم و نمایندگان جبهه مقاومت در همایش حضور خواهند داشت به گونه ای که جبهه مقاومت را بزرگ خواهیم داشت. مقاومت می تواند انقلاب اسلامی را در سطح جهان پیش ببرد.

تقدیری مطرح کرد: در این همایش گامی در مسیر تکریم خانواده شهدا برمی داریم، رزمندگان بسیاری در جبهه مقاومت حضور دارند و این افراد آنقدر به آرمان های انقلاب اسلامی باور دارند که برای رسیدن به آنها از فرزند خردسال و همسر خود گذشتند و در مسیر جهاد و مقاومت گام گذاشتند.

وی تصریح کرد: دانش آموزان سرمایه کشور و نسل سلیمانی های آینده هستند و هر کدام از آنها نیروی قدس سپاه، یک جبهه مقاومت و پایگاه موشکی در برابر ظالمان جهان هستند و با این همایش به دشمن اعلام می کنیم در مقابل خود هزاران جبهه مقاومت خواهید داشت.

رئیس سازمان مدارس علوم و معارف اسلامی صدرای ولایت با اشاره به اینکه حضور دانش آموزان در همایش من سلیمانی ام وحدت و جبهه سازی در برابر دشمن برای انتقام گیری و نابودی استکبار جهانی و صهیونیسم را به نمایش می گذارد، افزود: مجموعه های مختلف انقلاب اسلامی در بخش دانش آموزی و سایر بخش ها برای برگزاری این همایش همکاری داشتند.

تقدیری بیان کرد: مدارس راهیان کوثر، رزمندگان اسلام، اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، مجتمع امام صادق، کمیته امداد امام خمینی(ره)، مدارس صدرا، طرح دانش آموزی شهید بهنام محمدی و کانون مدارس اسلامی و سطوح مختلف وزارت آموزش و پرورش از جمله مدیریت آمزوش و پرورش استان تهران برای برگزاری این همایش مشارکت داشتند.

وی ادامه داد: سازمان همکاری و هنری شهرداری تهران، سپاه محمدرسول الله شهر تهران، سازمان تبلیغات اسلامی و مصلی امام خمینی(ره) نیز برای برگزاری گردهمایی ۳۰ هزار نفری دانش آموزی من سلیمانی ام همکاری کردند.

رئیس سازمان مدارس علوم و معارف اسلامی صدرای ولایت با تأکید براینکه نسل سلیمانی ها نسل بسیجیان آینده انقلاب اسلامی است و با این گردهمایی از نسل جدید بسیجیان انقلاب اسلامی رونمایی می کنیم، افزود: گردهمایی ۳۰ هزار نفری دانش آموزان روز چهارشنبه ۱۶ بهمن از ساعت ۸:۳۰ صبح تا ۱۱:۳۰در مصلی امام خمینی(ره) برگزار می شود و مدارسی که تمایل دارند نیز می توانند برای حضور دانش آموزان خود در این همایش درخواست دهند.

تقدیری گفت: گردهمایی دانش آموزی نسل سلیمانی ها بزرگداشت حاج قاسم سلیمانی است البته سلیمانی شدن فقط با یک گردهمایی محقق نمی شود و به یک مسیر تربیتی نیاز دارد که باید گام به گام دنبال شود.  در این همایش میزبان حجت الاسلام پناهیان، سردار فدوی و خانواده شهید سلیمانی و ابومهندس هستیم.

همرسانی نوشتار: