احداث روزانه بیش از ۳ کلاس درس در استان تهران

مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران با اشاره به تحویل مدارس بسیاری تا مهر ۹۹ در استان تهران گفت: روزانه بیش از سه کلاس درس در استان احداث می شود.

  1. یکشنبه ۱۳ بهمن ۹۸ ساعت ۲۱:۴۶ (۲ ماه قبل)
احداث روزانه بیش از 3 کلاس درس در استان تهران
به گزارش فرانگر

خبرگزاری ، علی شهری مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران اظهار کرد: ساخت فضاهای آموزشی در کلان شهرتهران و همچنین در حوزه شهرستان های استان تهران که بسیار گسترده است، بدون وقفه در حال انجام است.

وی افزود:جمعیت دانش آموزی استان تهران بیش از ۲ میلیون نفر است و روزانه این تعداد در کلاس های درس حاضر شده و به تعلیم و تربیت می پردازند؛ از این رو تمام تلاش مجموعه وزارت آموزش و پرورش و نوسازی مدارس در راستای تأمین فضاهای امن، مناسب و استاندارد آموزشی است.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران گفت: نوسازی مدارس بر خود وظیفه می داند تا با تلاش و ممارستی که اکنون در این مجموعه در حال انجام است، فضاهای مناسب تحصیل آینده سازان این مرز و بوم را فراهم کند.

مدارس بسیاری در استان تهران تا مهر ۹۹ تحویل داده می شود

وی افزود: استان تهران که به لحاظ فضاهای آموزشی از محروم ترین استان های کشور به شمار می رود، پروژه های آموزشی بسیاری را اکنون در دست انجام دارد که تا مهر ۹۹ آماده و تحویل ادارات آموزش و پرورش خواهد شد.

افتتاح ۶ فضای آموزشی همزمان با دهه فجر

شهری به فضاهای آموزشی که در بهمن ماه ۹۸ و در دهه مبارک فجر به بهره برداری خواهد رسید اشاره و خاطرنشان کرد: ۶ فضای آموزشی با ۳۹ کلاس درس و بیش از ۴ هزار مترمربع زیربنا دهه فجر امسال در تهران به بهره برداری خواهد رسید.

وی افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون نیز ۶۵ فضای آموزشی و پرورشی با حدود ۸۰۰ کلاس درس در مجموع استان تهران احداث و تحویل ادارات آموزش و پرورش شده است تا دانش آموزان در مدارس نوساز و با استانداردهای روز به تحصیل بپردازند.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران تصریح کرد: از ابتدای سال ۹۸ تاکنون توانسته ایم در هر روز بیش از ۳ کلاس درس در استان تهران احداث کنیم که این آمار تا پایان سال جاری افزایش خواهد یافت.

وی اضافه کرد: در شرایط اقتصادی کنونی و حمایت دولت و خیرین نیک اندیش مدرسه ساز توانسته ایم این حرکت بزرگ را در تهران که در محرومیت فضاهای آموزشی قرار دارد انجام دهیم و در سال آینده نیز این روند حرکت صعودی خواهد داشت.

همرسانی نوشتار: