بزرگترین مجتمع آموزشی کشور با ۵ مدرسه به نام شهید قاسم سلیمانی ساخته می شود

تفاهم نامه احداث بزرگترین مجتمع آموزشی و ورزشی خیرساز کشور در منطقه ۱۵ تهران به نام سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی امضا شد.

  1. چهارشنبه ۱۸ دی ۹۸ ساعت ۰۹:۳۲ (۲ هفته،۶ روز قبل)
بزرگترین مجتمع آموزشی کشور با 5 مدرسه به‌نام "شهید قاسم سلیمانی" ساخته می‌شود
به گزارش فرانگر

خبرگزاری ؛ بزرگترین مجتمع آموزشی و ورزشی خیرساز کشور در شهر تهران به نام سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی احداث و مزین خواهد شد. این مجتمع آموزشی در منطقه ۱۵ آموزش و پرورش شهر تهران، توسط یکی از خیرین نیک اندیش مدرسه ساز و در مکانی احداث خواهد شد که تراکم دانش آموزی بسیار بالایی دارد.

این مجتمع آموزشی و ورزشی دارای پنج مدرسه [تمام مقاطع تحصیلی]، مجتمع ورزشی با پیش بینی سالن و استخر، نمازخانه، آزمایشگاه و سالن اجتماعات از جمله ساختمان هایی است که در این فضای آموزشی احداث خواهد شد.زمین این مجتمع آموزشی بیش از ۱۲ هزار متر مربع است و در نوع خود به عنوان یک الگو در کشور خواهد بود. بر اساس توافقات انجام شده مقرر است تا با هماهنگی خانواده سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی و با حضور محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش، مهراله رخشانی مهر معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور و مسئولان عالی استانی و کشوری مراسم آغاز عملیات احداث این مجتمع آموزشی انجام خواهد شد.هزینه ساخت این مجتمع آموزشی که به نام سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی مزین خواهد شد، با برآورد اولیه ۴۰ میلیارد تومان و توسط یکی از خیرین گرانقدر مدرسه ساز تهرانی پرداخت خواهد شد. علی شهری مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران با حضور در دفتر کار این خیر نیک اندیش، تفاهم نامه ساخت بزرگترین مجتمع آموزشی کشور با پنج مدرسه و فضاهای ورزشی در شهر تهران را به امضا رساند.

همرسانی نوشتار: