اعلام جزئیات تشکل پرونده پذیرفته شدگان آزمون استخدامی

آموزش وپرورش شهر تهران درباره پذیرفته شدگان آزمون استخدامی گفت:چهارشنبه ۱۸ دی، جدول زمانبندی مراجعه پذیرفته شدگان اعلام خواهد شد.

  1. چهارشنبه ۱۸ دی ۹۸ ساعت ۰۹:۳۲ (۲ هفته،۱ روز قبل)
اعلام جزئیات تشکل پرونده "پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی"
به گزارش فرانگر

خبرگزاری ؛ آموزش وپرورش شهر تهران با صدور اطلاعیه ای، توضیحاتی را به پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی ارائه کرد.

در این اطلاعیه آمده است: " چهارشنبه هفته جاری مورخ ۱۸دی ۹۸، جدول زمانبندی مراجعه پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی آبان ماه سال جاری، جهت تشکیل پرونده اولیه و انجام مصاحبه و... از طریق پورتال آموزش وپرورش شهر تهران به آدرس tehran.medu.ir اعلام خواهد شد.

خواهشمند است، ضمن پیگیری اطلاعیه ها از طریق همین سایت، از مراجعه حضوری و تماس تلفنی با این اداره کل خودداری فرمایید.

اطلاعیه های منتشر شده از طریق این سایت صرفاً مربوط به پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت سهمیه شهر تهران است و اطلاع از برنامه زمانبندی سایر استان ها از طریق پورتال آموزش وپرورش همان استان قابل پیگیری خواهد بود."

وزارت آموزش وپرورش نیز با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: معرفی داوطلب برای انجام مصاحبه استخدامی به منزله قبولی فرد تلقی نمی شود بلکه در پذیرش نهایی با توجه به شغل محل انتخابی و بر اساس مجموع نمرات فصلی داوطلبان معرفی شده با وزن هفتاد درصد۷۰ درصد آزمون کتبی و ۳۰ درصد مصاحبه استخدامی به تعداد یک برابر ظرفیت "به ترتیب نمره فضلی" و سایر شرایط مندرج در دفترچه راهنمای آزمون استخدام مذکور صورت خواهد گرفت.

معرفی شدگان در این مرحله چند برابر ظرفیت موظفند با مراجعه به سامانه های استانی اداره کل آموزش وپرورش محل موردتقاضا از زمان و مکان بررسی مدارک و مستندات، مصاحبه استخدامی و … خود مطلع شوند.

عدم مراجعه معرفی شدگان به هر دلیل جهت انجام مراحل مزبور در زمان مقرر به منزله انصراف بوده و داوطلب در این خصوص حق اعتراض نخواهد داشت.

داوطلبان معرفی شده برای مصاحبه استخدامی موظفند "فرم اطلاعات فردی" را از پرتال دبیرخانه هیئت مرکزی گزینش به نشانی: http://www.gozinesh.medu.ir دریافت و نسبت به تکمیل دقیق آن و الصاق یک قطعه عکس اقدام و به همراه یک قطعه عکس پرسنلی، تصویر کلیه صفحات شناسنامه و کارت ملی، همزمان با تحویل سایر مدارک در زمان مصاحبه استخدامی، تحویل نماینده هسته گزینش کنند.

همرسانی نوشتار: