آغاز به کار سامانه ثبت نام فرهنگیان فاقد مسکن

مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش وپرورش از آغاز به کار سامانه ثبت نام فرهنگیان فاقد مسکن از صبح پنجشنبه ۱۴ آذر ماه خبر داد.

  1. چهارشنبه ۱۳ آذر ۹۸ ساعت ۱۹:۱۰ (۱ ماه،۲ هفته قبل)
آغاز به کار سامانه ثبت‌نام فرهنگیان فاقد مسکن
به گزارش فرانگر

خبرگزاری ، گودرز کریمی فر با اشاره به آغاز به کار سامانه ثبت نام فرهنگیان فاقد مسکن، اظهارکرد: سامانه maskan.medu.ir از ساعت ۸ صبح روز پنجشنبه، ۱۴ آذرماه برای ثبت نام فرهنگیان فاقد مسکن آغاز به کار خواهد کرد.

وی افزود: این سامانه برای فرهنگیان فاقد مسکن اعم از افرادی که نسبت به ثبت نام اقدام کرده اند و افراد جامانده ای که موفق به ثبت نام نشده اند، فعال و در دسترس قرار خواهد گرفت.

مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش وپرورش تأکید کرد: فرهنگیان در اسرع وقت با ورود به سامانه مذکور به تکمیل اطلاعات موردنیاز اقدام کنند.

شایان ذکر است؛ در تفاهم نامه ای که بین وزارت مسکن و شهرسازی و وزارت آموزش وپرورش منعقد شد، تأمین ۱۷۰ هزار واحد مسکونی در شهرها و مناطق روستایی برای فرهنگیان فاقد مسکن بر اساس اعلام نیاز آموزش وپرورش و با استفاده از کلیه ظرفیت ها و منابع مالی و امکانات موجود وزارتخانه های آموزش وپرورش و راه و شهرسازی در ۳۲ استان کشور، هدف گذاری شده است. این تفاهم نامه در ۷ ماده تهیه، تدوین و تنظیم شد و به امضای دو وزیر رسیده است و مدت اجرای این تفاهم نامه ۳ سال یعنی تا آبان ۱۴۰۱ است.

همرسانی نوشتار: