سیستان وبلوچستان در ۲۰۰ نقطه به ساخت مدرسه نیاز دارد

رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز گفت: ۲۰۰ نقطه استان سیستان و بلوچستان نیاز به مدرسه سازی دارد، درخواست داریم در تمام استان ها این نقاط شناسایی شود تا در اسرع وقت برای رفع مشکلات مدرسه سازی و کمبود فضای آموزشی اقدام کنیم.

  1. شنبه ۱۳ مهر ۹۸ ساعت ۱۶:۵۵ (۷ ماه،۳ هفته قبل)
سیستان‌وبلوچستان در 200 نقطه به ساخت مدرسه نیاز دارد
به گزارش فرانگر

خبرگزاری ؛ ناصر قفلی با قدردانی از همراهی و زحمات وزارت آموزش وپرورش در امر مدرسه سازی اظهار کرد: به اینکه در مدرسه سازی خدمتگزار هستیم، افتخار می کنیم و تمام تلاش خود را در این مسیر انجام خواهیم داد و امیدوارم با مشارکت خیران، مشکل مدرسه سازی کشور در چند سال آینده کاملاً برطرف شود.

وی با بیان اینکه ۲۰۰ نقطه استان سیستان و بلوچستان نیاز به مدرسه سازی دارد، گفت: در تفاهمی که بین وزارت آموزش وپرورش، استانداری و خیرین مدرسه سازمنعقدشده است، امیدواریم این مشکل برطرف شود.

رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز تأکید کرد: درخواست داریم در تمام استان ها این نقاط شناسایی شود تا در اسرع وقت برای رفع مشکلات مدرسه سازی و کمبود فضای آموزشی اقدام کنیم چراکه هیئت مدیره ای قوی داریم که برای حل مشکلات می تواند بسیار کمک کنند.

در ادامه این نشست محمد جمالزاده نماینده وزیر آموزش وپرورش در جامعه خیرین مدرسه ساز، اظهار کرد: خیرین انسان های وارسته، مخلص و ایثارگری هستند که برگزیدگان خداوند هستند و هر جا قدم می گذارند عمران، آبادی و نشاط را به همراه دارند.

نماینده وزیر آموزش وپرورش در جامعه خیرین مدرسه ساز ضمن گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم دکتر حافظی، گفت: وی منشأ خیر و برکات فراوانی در مدرسه سازی در کشور است و در این مسیر بسیار همراهی کردند.

همچنین در ادامه محمدرضا جعفری مدیرعامل جامعه خیرین مدرسه ساز کشور، تصریح کرد: برگزاری چنین نشستی نشان از اهمیت بخشی وزیر آموزش وپرورش به موضوع مدرسه سازی و حضور خیرین دارد.

وی در ادامه اضافه کرد: با از دست دادن دکتر حافظی خلأ بزرگی در جامعه خیرین مدرسه ساز ایجاد شد و تصمیم گرفته شد انتخابات هیئت مدیره زودتر انجام بگیرد.

جعفری خاطرنشان کرد: در هیئت مدیره علاوه بر۳۲ نفر نماینده از مجامع استان ها، ۶ نفر خیّر ملی و نمایندگانی از آموزش وپرورش داریم.

وی تصریح کرد: تغییر نام و کاربری برخی از مدارس خیرساز که در چند منطقه صورت گرفته است باعث ناراحتی خیران شده است که درخواست پیگیری آن را داریم.

مدیرعامل جامعه خیران ضمن قدردانی از تخصیص اعتبار برای پروژه های خیری اظهار کرد: ۴۰۰ مجمع خیرین در شهرستان ها داریم که امیدواریم بتوانیم با حمایت وزارت آموزش وپرورش در راستای مدرسه سازی بیشتر آن ها را گسترش بدهیم.

همرسانی نوشتار: