آغاز ثبت نام دانشجویان برای پیاده روی اربعین

آغاز سفر ۱۸ مهر

ستاد اربعین کاروان دانشجویان شهر تهران، پیاده روی اربعین را با حضور دانشگاهیان برگزار می کند اولویت ثبت نام با دانشجویان تهرانی است. تاریخ انتشار: ۱۲:۴۰ - ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ - کد خبر: ۵۵۱۷۵۰

  1. یکشنبه ۳۱ شهریور ۹۸ ساعت ۱۲:۴۶ (۶ ماه،۱ هفته قبل)
آغاز ثبت نام دانشجویان برای پیاده روی اربعین /  آغاز سفر ۱۸ مهر
به گزارش فرانگر

ستاد اربعین کاروان دانشجویان شهر تهران، پیاده روی اربعین را با حضور دانشگاهیان برگزار می کند. ثبت نام در کاروان صرفا برای بدنه دانشگاهیان اعم از اساتید، دانشجویان و فارغ التحصیلان است، اولویت در این ثبت نام با افرادی است که در یکی از دانشگاه های شهر تهران بوده اند.

اساتید، دانشجویان و فارغ التحصیلان خارج از دانشگاه های شهر تهران هم می توانند ثبت نام کنند در مرحله تکمیل فرآیند ثبت نام آن دسته از متقاضیان شرکت در سفر موفق به کسب تایید ستاد اربعین دانشجویی می شوند که فرم تعهد کتبی مبنی بر عدم نقض و تمرد از هیچ یک از ضوابط و شرایط کاروان در تمامی مراحل سفر را ارائه کنند.

سفر به هیچ عنوان متناسب با فضای متاهلین طراحی نشده و باید نگاه مجردی به این سفر داشت. همه زائران نیز باید حائز شرایط جسمی لازم برای این سفر باشند. کاروان برای زائرین محدوده سنی ۱۸ تا ۴۰ سال را معین کرده و زائرینی امکان ثبت نام را دارا هستند که در این بازه سنی قرار داشته باشند.

سفر در بازه زمانی ۱۱ روزه از روز پنجشنبه مورخ ۱۸ مهر ۱۳۹۸ تا روز یکشنبه مورخ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ صورت می پذیرد. کلیه زوار می بایست در تمام بازه زمانی سفر همراه کاروان باشند و امکان از بعد از زمانی از آغاز سفر ملحق شدن و یا جدایی از کاروان به هر علتی وجود ندارد.

دانشجویان علاقمند به سفر پیاده روی اربعین جهت کسب اطلاعات بیشتر از برنامه های سفر کاروان و ثبت نام به عنوان زائر و یا خادم به پایگاه ارتباطی و اطلاع رسانی ستاد اربعین دانشجویی به آدرس www.arbaeenuni.com مراجعه کرده و یا با شماره تلفن ۰۹۳۷۵۲۴۳۴۵۳ تماس حاصل کنند.

همرسانی نوشتار: