نتایج نهایی دکتری ۹۸ فردا جمعه اعلام می شود

مشاور عالی سازمان سنجش گفت:نتایج نهایی دکتری ۹۸ فردا جمعه اعلام می شود. تاریخ انتشار: ۱۴:۴۷ - ۰۷ شهریور ۱۳۹۸ - کد خبر: ۵۴۵۵۷۱

  1. پنجشنبه ۷ شهریور ۹۸ ساعت ۱۴:۵۱ (۵ ماه،۳ هفته قبل)
نتایج نهایی دکتری ۹۸ فردا جمعه اعلام می‌شود
به گزارش فرانگر

حسین توکلی، مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش عالی کشور خبرنگار درباره زمان اعلام نتایج آزمون دکتری ۹۸ گفت: بر اساس برنامه زمانی پیش بینی شده، فهرست اسامی ۲۲ هزار و ۴۴۴ نفر پذیرفته شدگان نهایی آزمون دکتری نیمه متمرکز سال ۹۸ دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و همچنین دانشگاه آزاد اسلامی فردا جمعه ۸ شهریور ماه تا قبل از ظهر در سایت سازمان سنجش منتشر می شود.

وی افزود: از تعداد ۲۲ هزار و ۴۴۴ نفر، ۹ هزار و ۴۰۴ نفر زن و ۱۳ هزار و ۴۰ نفر مرد هستند.

توکلی گفت: کلیه پذیرفته شدگان نهایی بجز پذیرفته شدگان دانشگاه آزاد اسلامی باید بر اساس اطلاعیه سازمان سنجش که به همراه اسامی آن ها فردا تا قبل از ظهر منتشر می شود، به همراه مدارک مورد نیاز ثبت نام به سایت دانشگاه محل قبولی مراجعه کنند.

وی تصریح کرد: در صورت اعلام نشدن زمان ثبت نام از سوی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی، پذیرفته شدگان ضروری است به همراه مدارک ثبت نام و مدارکی که هر مرکز آموزش عالی اعلام کرده است در روز های دوشنبه و سه شنبه ۱۱ و ۱۲ شهریور ۹۸ به مراکز محل قبولی مراجعه کنند.

توکلی گفت: پذیرفته شدگان دانشگاه آزاد اسلامی باید برای ثبت نام و اطلاع از مدارک مورد نیاز به سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی مراجعه کنند.

وی اظهار کرد: پذیرفته شدگانی که هم در ردیف قبولی در مراکز آموزش عالی و هم در ردیف قبولی دانشگاه آزاد اسلامی قرار گرفته اند توجه داشته باشند که تنها در یکی از کدرشته های قبولی مجاز به ثبت نام هستند و در غیر این صورت به عنوان متخلف شناخته می شوند.

مشاور عالی سازمان سنجش درباره زمان انتشار کارنامه تمامی داوطلبان آزمون دکتری ۹۸ گفت: برای تمامی داوطلبان کارنامه حاوی اطلاعات، نمره آزمون، حد نصاب نمره اعلام شده و رتبه داوطلب تا روز دوشنبه ۱۱ شهریورماه منتشر می شود.

وی افزود: برای داوطلبان دانشگاه آزاد اسلامی نیز کارنامه مربوطه بر روی سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد تا روز دوشنبه ۱۱ شهریورماه قابل مشاهده است.

همرسانی نوشتار: