شرایط قبولی در دانشگاه فرهنگیان چیست؟

مزایای قبولی در دانشگاه فرهنگیان

شرایط عمومی و اختصاصی و همچنین مزیت های درس خواندن در دانشگاه فرهنگیان را در این دانشگاه را بخوانید. تاریخ انتشار: ۰۴:۰۰ - ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - کد خبر: ۵۴۰۹۶۹

  1. سه شنبه ۲۲ مرداد ۹۸ ساعت ۰۴:۰۲ (۳ ماه،۳ هفته قبل)
شرایط قبولی در دانشگاه فرهنگیان چیست؟  /  مزایای قبولی در دانشگاه فرهنگیان
به گزارش فرانگر

در این گزارش با شرایط عمومی و اختصاصی داوطلبان دانشگاه فرهنگیان برای تحصیل در این دانشگاه و همچنین مزایای درس خواندن در این دانشگاه آشنا خواهید شد.

شرایط عمومی و اختصاصی داوطلبان دانشگاه فرهنگیان شرایط عمومی

تابعیت جمهوری اسلامی ایراناعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شدهالتزام به قانون اساسیداشتن سلامت کامل روانی، جسمانی و توانایی انجام وظایف محولهنداشتن سابقه محکومیت جزایی یا کیفری مؤثرعدم اعتیاد به مواد مخدر، دخانیات و الکل و هر نوع مواد اعتیادآورداشتن گواهینامه پایان دوره پیش دانشگاهی یا متوسطه دوم

شرایط اختصاصی

کسب حداقل نمره علمی کل ۶۵۰۰ در یکی از زیرگروه هانداشتن هیچ گونه رابطه استخدامی یا تعهد خدمتداشتن حداقل معدل کل ۱۴ در دوره متوسطه دوم داشتن حداکثر سن ۲۲ سال تمامبرخورداری از سلامت کامل تن و روان و شرایط مناسب جسمانی برای حسن انجام وظیفه معلمیبرخورداری از استعداد، علاقه و انگیزه معلمیاحراز توانایی در مهارت های پایه و علوم فناوری اطلاعاتداشتن حداکثر ۲۸ سال در بدو استخدام قطعی بعد از فراغت از تحصیلاحتمالا شرط سنی به حداکثر ۲۴ سال افزایش پیدا کندبرخورداری از حسن شهرت، عامل بودن به اخلاق و رفتار نیکو و متناسب با شان و جایگاه معلمی

مزایای قبولی در دانشگاه فرهنگیان

حسین خنیفر، رئیس دانشگاه فرهنگیان خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان درباره مزایای قبولی در دانشگاه فرهنگیان گفت: قبولی در دانشگاه فرهنگیان باعث می شود که دانشجویان از همان ابتدای پذیرش در دانشگاه استخدام دولتی شوند.

وی در ادامه بیان کرد: مزیت دیگر قبولی در دانشگاه فرهنگیان این است که دانشجو از همان ابتدای شروع و ثبت نام در دانشگاه (در دوره ۴ ساله دانشجویی) حقوق ثابت می گیرد.

رئیس دانشگاه فرهنگیان در ادامه نیز تاکید کرد: ۴ ساله مدت تحصیل در دانشگاه در سنوات خدمتی آن ها محاسبه می شود به این صورت که این ۴ سال جز سابقه کار آن ها محسوب می شود.

خنیفر در ادامه بیان کرد: دانشجو معلمان همچنین از ترم ۴ شروع به تدریس در مدارس به صورت کاروزی می کنند.

خنیفر در ادامه تاکید کرد: مزیت مهم دیگر این است که دانشجویان پسر قبول شده در دانشگاه فرهنگیان خدمت سربازی ندارند و فقط باید دوره آموزشی را بگذرانند.

رئیس دانشگاه فرهنگیان در ادامه افزود: دانشجویان همچنین از بیمه بازنشستگی و سلامت نیز برخوردار می شوند.