راه اندازی سفر های زیارتی کوتاه مدت و ارزان قیمت برای دانشجویان

رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دیدار با نماینده، ولی فقیه در امور حج و زیارت خواستار پیگیری جدی سفر های زیارتی کوتاه مدت و ارزان قیمت شد.

  1. دوشنبه ۶ خرداد ۹۸ ساعت ۱۷:۱۳ (۱ سال قبل)
راه‌اندازی سفر‌های زیارتی کوتاه‌مدت و ارزان قیمت برای دانشجویان
به گزارش فرانگر

گروه جامعه خبرگزاری میزان به نقل از نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، حجت الاسلام مصطفی رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها به همراه حجت الاسلام مرتضی مطهری پور رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان در محل بعثه مقام معظم رهبری با حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالفتاح نواب؛ نماینده، ولی فقیه در امور حج و زیارت و سرپرست حجاج ایرانی دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار زمینه همکاری هرچه بیشتر برای اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات و در صورت راه اندازی عمره به سرزمین وحی بررسی شد و دو طرف بهره مندی از فضای معنوی این سفر ها را دارای آثار و برکات فراوان در میان دانشگاهیان دانستند.

حجت الاسلام رستمی درباره برنامه ریزی های انجام شده در خصوص سفر های زیارتی دانشگاهیان توضیحاتی را ارائه داد.

وی ارتقای بینش و بصیرت اعتقادی را از برکات سفر های زیارتی در میان دانشگاهیان دانست و با اشاره به استقبال آن ها از این سفر ها به ویژه در استان تهران گفت: زیارت بارگاه اهل بیت (علیهم السلام) در بهره مندی از این فضای معنوی و حتی در زندگی دانشجویان تأثیر مثبت داشته است.

وی به اعطای وام به دانشگاهیان برای سفر های زیارتی اشاره کرد و خواستار پیگیری جدی سفر های کوتاه مدت و ارزان قیمت شد.