اعلام زمان پیش ثبت نام مدارس شاهد

مدیر کل امور شاهد و ایثارگران آموزش و پرورش گفت: به دلیل اینکه امسال مدارس شاهد تازه تأسیس نداریم پیش بینی افزایش تعداد دانش آموزان را نمی دهیم.

  1. سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۱۲:۴۶ (۱ سال قبل)
اعلام زمان پیش ثبت‌نام مدارس شاهد
به گزارش فرانگر

محمدرضا رزاقی مدیر کل امور شاهد و ایثارگران آموزش و پرورش درباره آغاز پیش ثبت نام مدارس شاهد گفت: دستورالعمل پیش ثبت نام مدارس شاهد پس از ابلاغ معاونت متوسطه به استان ها ارسال خواهد شد.

وی ادامه داد: پیش ثبت نام مدارس شاهد در پایه اول ابتدایی از اول خرداد آغازشده و تا ۱۷ خرداد ادامه دارد، این پیش ثبت نام در پایه دوره اول متوسطه اول تیر آغاز شده است و تا ۱۴ تیر ادامه خواهد داشت، همچنین پیش ثبت نام ها در پایه دوره دوم متوسطه از ۵ تیر آغازشده و تا ۲۱ تیر ادامه دارد.

مدیر کل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش وپرورش افزود: پیش ثبت نام مدارس شاهد از طریق ورود به سامانه سجا صورت می گیرد که پس از اتمام ثبت نام دانش آموزانی که امتیاز لازم را کسب کرده اند تا یک هفته از طریق اطلاع رسانی مدارس به آنان، مدارک خود را برای ثبت نام تحویل خواهند داد.

رزاقی همچنین زمان پیش ثبت نام دانش آموزان میان پایه مدارس شاهد را از اول مرداد تا دهم مرداد اعلام کرد.

وی ادامه داد: به دلیل اینکه امسال مدارس شاهد تازه تأسیس نداریم پیش بینی افزایش تعداد دانش آموزان را نخواهیم داشت. امیدواریم که دانش آموزان امسال هم طبق روال سال های گذشته در زمان های مقرر برای پیش ثبت نام خود اقدام کنند.