شغل جدید با سود 500 هزارتومانی در هر معامله + عکس

در حال گشت وگذار در سایت های خرید و فروش بودم که با نکته عجیبی برخورد کردم؛ کالایی را دوشنبه در یکی از این سایتها دیده بودم و روز بعد آن با قیمت بالاتر در یکی دیگر از این سایتها مشاهده کردم.

  1. چهارشنبه ۱۶ مرداد ۹۸ ساعت ۱۶:۱۰ (۱۱ ماه قبل)
کسب و کار عجیبی که در حال رونق گرفتن است +عکس
به گزارش فرانگر

این کالا را در سایت اول جستجو کردم اما آگاهی آن را مشاهده نکردم؛ گویا به فروش رسیده بود، با فروشنده ارتباط گرفتم و از او در مورد کنجکاوی ام پرسیدم و او گفت که اجناس را در یکی از این سایتها خریداری می کند و در سایت دیگری به فروش می رساند؛ در ادامه متن گفت و گو با این فروشنده را می خوانید:
چند ماه است که اجناس را از سایتی خریداری می کنید و در سایت دیگر به فروش می رسانید؟
من تقریبا حدود ۸ ماهه که در این کار فعالیت دارم.
در ابتدای فعالیت چقدر سرمایه داشتید؟
این شغل را با دو میلیون سرمایه شروع کردم.
بیشتر چه کالاهایی را انتخاب می کنید؟
چون محیط زندگیم برای کالای بزرگ مناسب نبود کالاهایی مثل یخچال وگاز را نمی توانستم خریداری کنم، بیشتر کالاهایی مثل تلویزیون و رایانه و... برای خرید وفروش انتخاب می کنم.
اگر در دو خط بخواهید بگویید که دقیقا چه می کنید، چه می گویید؟
کالاها را با قیمت مناسب از سایت «..» خریداری می کنم و با ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار تومان سود، در سایت«...» آگهی می کنم، بعضی از کالاها را هم که افراد به دلیل مهاجرت و یا تغییر دکوراسیون، به مبلغ پایین تری می فروشند را با سود بالای ۵۰۰ هزار تومان می فروشم!
به طور میانگین چند کالا در ماه از این طریق به فروش می رسانید؟
معمولا ماهی حدودا ۲۸ کالا را به فروش می رسانم اما اگر زمان فعالیتم را افزایش دهم می توانم تا ۳۵ کالا را به فروش برسانم.
چطور شد که این کار به ذهن شما رسید؟
بعد از بررسی سایتهای خرید و فروش آنلاین به این نتیجه رسیدم که سایت «...» بازار قوی ندارد، از این رو کالای مورد نظر را از این سایت خریداری می کردم و در سایت «...» به فروش می رساندم.
البته این را هم بگویم که تنها من در این زمینه فعالیت نمی کنم و تعداد زیادی در مناطق مختلف تهران به صورت انفرادی و گروهی مشغول به رصد این سایت ها و خرید و فروش از همین راه هستند.
همرسانی نوشتار: