رقابت یورو و دلار برای سقوط آزاد سریعتر در بازار ارز ایران + جزییات و قیمت

با وجود اینکه امروز شیب کاهش قیمت ارز نسبت به روزهای گذشته کمتر شده، اما نوار کاهش قیمت ها در بازار ارز کماکان ادامه دارد؛ به طوریکه قیمت خرید یورو در بانک ها به ۱۴ هزار تومان رسیده است.

  1. دوشنبه ۲۰ خرداد ۹۸ ساعت ۱۳:۳۵ (۴ سال،۱۰ ماه قبل)
دلار و یورو
به گزارش فرانگر

بانک ها امروز (۲۰ خرداد) قیمت ارز را نسبت به روز گذشته کاهش دادند؛ به طوری که قیمت خرید دلار در بانک ها که روز گذشته ۱۲ هزار و ۵۲۸ تومان بود، امروز به ۱۲ هزار و ۳۸۲ تومان رسیده است.

همچنین قیمت خرید یورو نسبت به روز گذشته با کاهش همراه شد و شعب ارزی بانک ها امروز هر یورو را ۱۴ هزار تومان می خرند که قیمت این ارز نیز کاهش یافته است.

هر پوند انگلیس نیز امروز در شعب ارزی بانک ها به قیمت ۱۵ هزار و ۷۴۳ تومان خریداری می شود.

قیمت ارز مسافرتی

قیمت ارز مسافرتی در بانک ها همچنان از قیمت فروش آن در بازار بالاتر است؛ به طوری که قیمت فروش ارز مسافرتی در بانک ها ۱۴ هزار و ۷۱۰ تومان اعلام شده که با احتساب کارمزد به حدود ۱۵ هزار و ۵۰ تومان می رسد.

قیمت ارز در صرافی های بانکی

اما صرافی های مجاز بانک مرکزی قیمت دلار را نسبت به روز گذشته ۵۰ تومان کاهش دادند؛ به طوری که قیمت خرید دلار در این صرافی ها ۱۲ هزار و ۶۵۰ تومان و قیمت فروش آن ۱۲ هزار و ۷۵۰ تومان است.

این صرافی ها همچنین، امروز هر یورو را به قیمت ۱۴ هزار و ۵۵۰ تومان می خرند و ۱۴ هزار و ۶۵۰ تومان می فروشند که این نرخ ها نیز نسبت به روز گذشته ۵۰ تومان کاهش داشته است.
همرسانی نوشتار: