کارت سوخت آمد + جزییات و زمان اجرا

عرضه بنزین از ۲۰ مرداد فقط با کارت هوشمند سوخت ارائه می شود.

  1. چهارشنبه ۱۵ خرداد ۹۸ ساعت ۱۵:۳۵ (۱ ماه،۲ هفته قبل)
عرضه بنزین با کارت سوخت از ۲۰ مرداد
به گزارش فرانگر

از امیر بنی کریمی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه فارس اظهار کرد: بر اساس اطلاعیه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران به منظور اجرای سیاست های دولت و مجلس شورای اسلامی، عرضه بنزین در جایگاه های سوخت از ۲۰ مرداد فقط با کارت هوشمند سوخت ارائه می شود.

وی ادامه داد: بر اساس این اطلاعیه، آن دسته از صاحبان خودرو ها که کارت هوشمند سوخت خود را گم کرده و بر اساس فراخوان قبلی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران، نسبت به درج اطلاعات خود در سامانه دولت همراه اقدام و با طی کردن فرایند لازم، شماره حساب کارت اعتباری خود را ثبت کرده اند، نیازی به ثبت نام مجدد نداشته و کارت هوشمند سوخت آن ها بر اساس ثبت نام انجام شده قبلی، صادر و توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران به آن ها تحویل داده خواهد شد.

بنی کریمی اضافه کرد: این افراد هزینه صدور کارت سوخت المثنی را برابر تعرفه مصوب، هنگام دریافت کارت، به ماموران شرکت پست جمهوری اسلامی ایران پرداخت خواهند کرد.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه فارس ادامه داد: صاحبان خودرو هایی که کارت هوشمند سوخت خود را گم کرده اند و در فراخوان قبلی نسبت به نام نویسی از طریق سامانه دولت همراه اقدام نکرده اند، می توانند با مراجعه به دفاتر پلیس +۱۰ و یا سامانه دولت همراه برای صدور کارت هوشمند سوخت المثنی اقدام کنند.
همرسانی نوشتار: