گوشت ارزان را از اینجا بخرید + عکس و آدرس سایت

سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان که مسئولیت حمایت همزمان از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان را به عهده دارد، به نظر می رسد این روزها بازار و قیمت بسیاری از کالاهای مصرفی مردم از جمله گوشت قرمز را رها کرده است.

  1. شنبه ۱۴ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۱۳:۰۵ (۱ سال قبل)
گوشت ارزان را از اینجا بخرید +عکس
به گزارش فرانگر

در پایگاه اطلاع رسانی قیمت کالا و خدمات این سازمان اقدام به درج قیمت انواع گوشت قرمز کرده است که هیچیک از این قیمت ها در بازار مشاهده نمی شود، به طور مثال قیمت هر کیلوگرم گوشت گوسفندی تنظیم بازاری در این سامانه ۴۲ هزار و ۴۰۰ تومان تا ۴۴ هزار و ۴۰۰ تومان و گوشت گرم و مخلوط گوساله ۳۱ هزار و ۵۰۰ تومان، ران و مغز ران ۳۲ هزار و ۵۰۰ تومان و سردست و گردن ۳۱ هزار تومان است.
بنابر این گزارش اما در بازار، کف قیمت هرکیلوگرم گوشت گوسفندی بدون دنبه در حدود ۹۵ هزار تومان، با دنبه ۹۲ هزار تومان و گوشت گوساله ۹۵ هزار تومان است.
همچنین بنابر این گزارش براساس اعلام دبیر ستاد تنظیم بازار واردات و عرضه گوشت با ارز ۴۲۰۰ تومانی قطع و اعلام شد که این محصول از این پس با ارز نیمایی در بازار عرضه می شود اما بعد از گذشت چند هفته از این مصاحبه و قطع عرضه گوشت قرمز با ارز دولتی، این سازمان نه تنها کنترلی بر قیمت ها در بازار نداشته بلکه حتی قیمت های خود را نیز به روز نکرده است تا مرجعی برای مصرف کنندگان و عرضه کنندگان باشد.

گوشت ارزان را از اینجا بخرید +عکس

گوشت ارزان را از اینجا بخرید +عکس

گوشت ارزان را از اینجا بخرید +عکس
همرسانی نوشتار: