قیمت های شگفت آور اجاره 1 شب ویلا در مازندران + جزییات

با آغاز سال جدید و شروع سفر های نوروزی به استان های مختلف بازار هتل و محل های اقامتی رونق خاصی می گیرد.

  1. پنجشنبه ۸ فروردین ۹۸ ساعت ۲۰:۱۲ (۴ سال،۱۱ ماه قبل)
اجاره‌های لاکچری برای یک شب اقامت در ویلا‌های شمال
به گزارش فرانگر

مازندران به دلیل شرایط آب و هوایی خاص، طبیعت زیبا و جاذبه های گردشگری فراوانی که دارد در تعطیلات نوروز مقصد مسافران زیادی است به همین دلیل کسب و کار اجاره مکان های اقامتی پر رونق است.

اجاره های لاکچری برای یک شب اقامت در ویلا های شمال/از شبی ۴۰۰ هزار تا ۳ میلیون ۵۰۰ هزار تومان!

البته این پر رونقی برای اجاره برخی واحد ها با اجاره های عجیب و غریبی همراه است و متصدیان آن به دلیل حضور انبوه مسافران نرخ های بالایی را برای این اماکن قرار می دهند.

در نگاه اول در ورودی های شهر های شمالی به افراد تابلو به دست و کیوسک هایی بر می خورید که اقدام به اجاره دادن مکان های اقامتی می کنند.

اما، نکته اصلی اینجا است که هیچ نرخ مصوبی برای اجاره این مکان ها وجود ندارد و افراد بر اساس سلیقه و امکانات مکان موردنظر نسبت به تعیین قیمت اقدام می کنند که البته در روز هایی که حجم مسافر زیاد باشد قیمت ها بیشتر خواهد بود.

قیمت هایی که از ۴۰۰ هزار تومان آغاز و تا ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان نیز می رسد.

گزارش میدانی خبرنگار میزان حاکی است، اجاره هرشب یک واحد اقامتی (ویلا) با متراژ ۹۰ متر دوخوابه چهار تخته از ۸۰۰هزار تومان تا یک میلیون تومان، اجاره واحد اقامتی (ویلا) ساحلی با متراژ ۱۲۰متر با سه خواب یک میلیون و ۷۰۰ هزار تومان تا ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، ۹۰متری دو خوابه جنگلی ۶۰۰ هزار تومان تا یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان اجاره داده می شود.

البته واحد های ارزان تر با متراژ و قیمت های کمتر نیز اجاره داده می شود که امکانات کمتری دارند.

همرسانی نوشتار: