رمزگشایی از گرفتاری ماندانا سوری به خاطر بیماری سختش

برایش دعا کنید

هم دانشکده ای دکتر هومن صحرایی و سرپرستار بیمارستان بود. در سریال در حاشیه نقش فرخ لقا حکمت را بازی می کرد. احتمالا با این مشخصات متوجه شدید که منظورمان ماندانا سوری است.

  1. دوشنبه ۱ مهر ۹۸ ساعت ۲۲:۲۰ (۴ سال،۸ ماه قبل)
پیام رمزی ماندانا سوری درباره بیماری‌اش چه بود؟
به گزارش فرانگر

این هنرمند با بازی در سریال های طنز به شهرت رسید و بیشتر هم در مجموعه هایی که مهران مدیری برای نمایش خانگی ساخته ایفای نقش کرده است. به همین دلیل مردم بیشتر او را به واسطه نقش هایش در سریال های "قهوه تلخ"، "شوخی کردم" و... می شناسند.

سریال "شوخی کردم" او هم از شبکه پنج روانه آنتن شد. این بازیگر که از سال ۸۸ درگیر مهمان ناخوانده ای به نام ام اس شده، این روزها حال و روز خوبی ندارد. البته با چند نفر از بازیگران تماس گرفتیم تا جویای حال او شویم، اما آن ها هم از او بی خبر بودند. به همین دلیل به مصاحبه های قبلی این بازیگر اکتفا کردیم.

ماندانا سوری سال گذشته در اینستاگرامش نوشت: 

یک روزی از روزهای پاییز سال ۸۸ مهمون ناخونده ای برام رسید.اول از دیدنش شوکه شدم و به شدت ناراحت، ولی از اونجایی که ما آدم ها به همه چیز عادت می کنیم کم کم دیگه باهاش دوست شدم. البته تو یک چارچوب خاص و یک جورایی باهاش خو گرفتم... الان ۹ ساله که این مهمون ناخونده با من لحظه به لحظه همگام و همراهه... نه اون خیلی سربه سر من می گذاره و نه من خیلی بهش گیر میدم... الان یکم باهم بحثمون شده که اینم شده نتیجه ش...، اما خوشحالم، چون از وقتی اومد خیلی باعث شد آدم عاقل تر و عمیق تری بشم، فرق خوب و بد رو از هم تشخیص بدم و از اتفاقات خوب لذت بیشتری ببرم و از کنار مسائل بی اهمیت ساده بگذرم و از همه مهم تر خودم رو عاشقانه دوست بدارم... پس باز هم شکر می کنم، چون از مبتلاشدن بهش، حقیقتا به این موضوع ایمان آوردم از هر اتفاق ناخوشایندی هم می شود نتیجه خوشایند گرفت و ازش لذت برد.پ. ن؛ و جالب تر این که اسم این مهمان ناخوانده قدیمی با اول حرف اسم من و با اول حرف فامیلیم یکیه... البته به لاتین...

این اولین واکنش ماندانا سوری به ماجرای بیماری اش بود که در ابتدای ابتلا به آن در صفحه شخصی اش نوشت. سوری هنگام بازی در سریال قهوه تلخ ناگهان بدنش بی حس می شود و بعد از مراجعه به بیمارستان متوجه شد، مبتلا به ام اس است.

او در ۲۵ سالگی درگیر این بیماری شد و به گفته خودش در یکی از مصاحبه هایش با یک برنامه اینترنتی اعلام کرد بعد از آن که متوجه شده چنین بیماری ای دارد، سفیر ام اس شد البته او علاقه مند نبود ابتدا درباره بیماری اش بگوید، اما از آنجا که در بیمارستان بستری شد ناچار خبر را رسانه ای کرد. او در این مصاحبه تاکید کرد، نباید خبرهای خوش یا ناراحتی یکباره به بیماران ام اس گفته شود، چون حتی خبر خوشحالی یکباره هم برای این افراد مضر است.
همرسانی نوشتار: