تصاویر لورفته آنجلینا جولی در پشت صحنه خبر ساز شد + عکس

تصاویر لو رفته آنجلینا جولی روز گذشته برای اولین بار سر صحنه فیلم برداری فیلم "جاودانان" (The Eternals) از کمپانی مارول دیده شد. جولی در نقش "تنا" یکی از اعضای این گروه ابرقهرمان بازی می کند. این تصاویر با واکنش های مثبت و منفی بسیار زیاد کاربران در شبکه های اجتماعی همراه بود.

  1. دوشنبه ۱ مهر ۹۸ ساعت ۱۱:۵۵ (۳ سال،۸ ماه قبل)
عکس لورفته آنجلینا جولی در هیبت یک ابرقهرمان
به گزارش فرانگر

او در حالی در صحنه فیلم برداری دیده شد که کلاه گیس بلوند بر سر داشت و با لباسی سفید در یکی از رودهای انگلستان در حال پخش خاکستر بود. جولی ۴۴ ساله در این فیلم با "ریچارد مدن"، "کمیل نانجیانی"، "لورن ریدلاف"، "سلما هایک"، "دان لی"، "جما چان" و "کیت هرینگتون" همکاری می کند که هر یک به ترتیب در نقش های "ایکاریس"، "کینگو"، "ماکاری"، "آجک" رهبر گروه، "گیلگمش"، "سرسی" و "شوالیه سیاه" حضور دارند. فیلم "جاودانان" قرار است در ۶ نوامبر ۲۰۲۰ (۱۶ آبان ۱۳۹۹) اکران شود.

PRC_85842466

تصویر لو رفته از آنجلینا جولی در پشت صحنه "جاودان ها"

۳۰نما، در مراسم کامیک کان سن دیگو، جولی از حضور در این فیلم ابراز خشنودی کرده و خود را به عنوان عضوی از خانواده مارول معرفی کرده بود. "من خیلی به خاطر حضورم در این فیلم هیجان زده هستم. ما همگی فیلم نامه را خوانده ایم و از مأموریت پیش رو مطلعیم و همه ما تمام تلاش خود را برای موفق شدن انجام خواهیم داد." "جاودانان" نژاد بیگانه ی جاودانی هستند که در آغاز جهان توسط "سلستیال"ها برای محافظت از بشریت در برابر همتایان شیطانی خود "دیویانت"ها (Deviants) خلق و به زمین فرستاده شدند. کارگردانی این فیلم را "کلوئی زائو" بر عهده دارد و فیلم نامه آن را "متیو کی. فیرپو" و "رایان فیرپو" نوشته اند. استودیو مارول ساخت این فیلم را بر عهده دارد.