تصمیم جنیفر لوپز برای بچه دار شدن در 50 سالگی از شوهر جدیدش + عکس

با این که جنیفر لوپز و الکس رودریگز در سنین بالاتر در زندگی یکدیگر را یافته اند به نظر آینده درخشانی با همدیگر دارند.

  1. شنبه ۳۰ شهریور ۹۸ ساعت ۲۱:۱۵ (۴ سال،۹ ماه قبل)
 حس می‌کنم یک نوجوان هستم
به گزارش فرانگر

لوپز حتی یکبار اشاره کرده بود که با رودریگز حس می کند که یک نوجوان است. رودریگز از ازدواج پیشین خود دو فرزند دختر دارد و لوپز نیز صاحب یک دختر و پسر دوقلو با مارک آنتونی همسر سابقش است. فرزندان هر دوی آنها نه تنها با یکدیگر، بلکه با پدر و مادر ناتنی خود هم خوب کنار می آیند و با آنها رابطه خوبی دارند.

شاید بسیاری از هواداران متوجه فاصله سنی این دو چهره مشهور نشوند. جنیفر لوپز به تازگی ۵۰ ساله شده و رودریگز نیز ۴۴ سال دارد.

با این که از ظاهر جنیفر لوپز چنین به نظر می آید که او در سنین ۲۰ سالگی اش باشد، هواداران او انتظار نداشتند که بشنوند که او بسیار مشتاق است که فرزندی از رودریگز داشته باشد. اما وقتی هدی قطب، مجری برنامه "تودیز شو" شبکه ان بی سی، در جریان مصاحبه از او پرسید که آیا به این موضوع فکر کرده است، لوپز بدون درنگ گفت: "بله!"

هرچند روز بعد، وقتی هدی قطب این موضوع را با رودریگز در میان گذاشت، به نظر می آمد که او کاملا از موضوع بی خبر بوده و بسیار متعجب شده است. با وجود این که واکنش رودریگز نسبت به این خبر خیلی واقعی بود، هواداران آنها باورشان نمی شود که بین این زوج تاکنون حرفی از بچه دار شدن به میان نیامده باشد.
همرسانی نوشتار: