جنیفر لوپز همان همیشگی + عکس

فیلم جدید جنیفر لوپز تحت عنوان "کلاهبرداران" (Hustlers) در تعطیلات آخر هفته ی گذشته در جشنواره ی فیلم تورنتو اکران شد و بسیاری از منتقدین بازی لوپز در این فیلم را بهترین نمایش او در کارنامه ی بازیگری اش توصیف کردند ، عده ای هم معتقد بودند جنیفر لوپز همیشه خوب است و این بار هم مثل همیشه موفق بود. نقش مکمل "رومانا" با بازی لوپز بلافاصله پس از نمایش فیلم یکی از گزینه های اسکار در نظر گرفته شد.

  1. سه شنبه ۱۹ شهریور ۹۸ ساعت ۲۳:۵۹ (۴ سال قبل)
 تمجید منتقدین از جی‌لو
به گزارش فرانگر

منتقدین فیلم "کلاهبرداران" پراحساس، سرگرم کننده و کمی ترسناک توصیف می کنند که اغلب این خصوصیات عالی از بازی مستحق اسکار لوپز نشأت می گیرد. "کوین فالن" منتقد "دیلی بیست" با اشاره به همین مسئله می نویسد: "دوست من "رامین ستوده" در ورایتی دائماً فیلم را نسخه ی "ارین بروکوویچ" لوپز و در سطح بازی جذاب "متیو مک کانهی" در "مجیک مایک" می داند. ارزیابی درستی است اما وجود بی مانند و متفاوت خودش را دارد و در این فیلم یک خرس مادر درنده خو است. در صورتی که استودیو زیرک باشد باید او را به شکل جدی وارد رقابت اسکار در بخش بهترین بازیگر زن نقش مکمل کند؛ "کنستانس وو" که بازیگر نقش اول فیلم است و نمایش لوپز نمونه ی کامل یک نقش مکمل است که در از عهده ی وظیفه اش که تکمیل شخصیت اصلی است برمی آید."

۳۰نما، لس آنجلس تایمز در حین برگزاری جشنواره ی فیلم تورنتو احساس "جنیفر لوپز" در مورد این ستایش ها را جویا شده است. لوپز می گوید: "وقتی که امروز بیدار شدم و با چنین واکنش هایی مواجه شدم با خود گفتم: "بسیار خوب!" البته طبیعی است که احساس غرور می کنم. در دوران بازیگری سخت کار کرده ام. در فیلم های بسیار زیادی بازی کرده ام و در نقش های بسیاری بازی کرده ام که به من آموخته اند تنها چیزی که دوست می دارم بازی کنم را بپذیرم. با امضای قرارداد بازی در هر فیلمی تنها هدفم این است که هنرمند بودن را تجربه کنم و عاشق زندگی و مردم باشم. اینکه چنین فرصتی در زندگی من فراهم شده باعث افتخار است. من آموخته ام که به چیز دیگری فکر نکنم. وقتی که بازی تو را شایسته ی اسکار می دانند، احساس عجیبی است."

لوپز اضافه می کند: "اشک مرا جاری می سازد. با خود می گویم وای، یک نفر از کار من راضی است! می گویم من از بازیگری لذت می برم و مسائل دیگر اهمیتی ندارند، اما اهمیت دارد – اهمیت دارد که تلاش شما قدر دانسته شود و این خوشایند است."

در فیلم "کلاهبرداران" به کارگردانی "لورین اسکافاریا"، لوپز در مقابل "کنستانس وو" و "کیکی پالمر" نقش آفرینی کرده است. استودیوی STX این فیلم را از ۱۳ سپتامبر در سراسر آمریکا اکران می کند.