آمادگی بدنی پوتین در 66 سالگی + عکس

ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه از کودکی در هنر های رزمی آموزش دیده و در ۶۶ سالگی همچنان به اینکار می دهد.

  1. پنجشنبه ۱۴ شهریور ۹۸ ساعت ۱۶:۰۱ (۴ سال،۱۰ ماه قبل)
چگونه مهارت‌های رزمی پوتین به تعاملات سیاسی او کمک می‌کند؟
به گزارش فرانگر

او توانسته همچنان در این سن خود را در وضع جسمانی مناسبی نگه دارد. رئیس جمهور روسیه در ورزش های رزمی از جمله جودو و سامبو در سطح بالایی قرار دارد و حتی یک ویدئوی آموزشی از اصول اولیه جودو را منتشر کرده است.

پوتین جودو را چیزی فراتر از یک ورزش می داند. به اعتقاد رئیس جمهور روسیه، جودو ابزاری برای ارتقا نفس و نیز تقویت تفاهم با برخی از سران دنیاست.

او در مصاحبه ای اعلام کرده است: او و همتای مغولستانی اش به دلیل فعال بودن در رشته ورزشی جودو به سرعت توانستند به زمینه های مشترکی دست یابند. رئیس جمهور روسیه گفت: او (همتای مغولستانی پوتین) جودو و سامبو کار می کند و یکی از اساتید جهانی و شناخته شده هنر های رزمی است. علایق و تفکر مشترک به ما کمک کرد تا به سرعت به مسیر یکسانی برسیم. این موضوع همچنین به ما در حفظ گفت و گوی موثر کمک کرد، توانستیم مسائل دو جانبه را به شکلی سازنده حل و فصل کنیم و اجرای پروژه های آتی را با موفقیت بیشتری پیش ببریم.

مهارت های رزمی پوتین به تعامل بهتر او با سران دنیا کمک کرد

پوتین یادآور شد به طور کلی جودو باعث بهبود و ارتقا سطح زندگی شخصی، قدرت اراده، احترام به دیگران، توانایی در مقابل مشکلات و در عین حال حفظ عزت نفس را باعث می شود.

رئیس جمهور روسیه که به عنوان طرفدار هنر های رزمی شناخته شده است، از ۱۱ سالگی جودو را آغاز کرده و تاکنون آن را کنار نگذاشته است. او کمربند مشکی دان هشت جودو را دارد. پوتین همچنین دان هشت کاراته کیوکوشین و دان ۹ تکواندو را بدست آورده است. علایق مشترک به هنر های رزمی رئیس جمهور روسیه کمک کرده است که او نه تنها با همتایان خارجی خود بلکه با روزنامه نگاران نیز به سرعت به نقاط مشترک دست یابد.
همرسانی نوشتار: