آنجلینا جولی به شدت به دنبال کیس مناسب ازدواج + جزییات

به نظر می رسد این روزها آنجلینا جولی بیش از هر زمان دیگری احساس تنهایی می کند و در نتیجه به دنبال یافتن زوج دلخواه خود است.

  1. دوشنبه ۱۱ شهریور ۹۸ ساعت ۱۸:۲۱ (۴ سال،۷ ماه قبل)
 فرصت عاشقی برای خانم بازیگر
به گزارش فرانگر

او طی هفته گذشته فرزند ارشدش مدوکس را روانه دانشگاهی در کره جنوبی کرد و اکنون به شدت تنها شده است.

انتخاب، پس از آن که برد پیت و آنجلینا جولی جدایی خود را علنی کردند شایعاتی از بازگشت برد پیت به همسر سابقش جنیفر آنیستون مطرح شد. شایعاتی که هنوز تایید نشده اند اما به هر حال می توانند برای آنجلینا جولی در خور توجه باشند. با این وجود جولی مدتی است روی فرزندان خود متمرکز شده است. فرزند خوانده ارشد او و بردپیت به نام مدوکس اکنون به سن دانشگاه رسیده و از خانواده جدا شده است و همین موضوع نیز تنهایی جولی را بیش از گذشته بارز کرده است.

برخی منابع آگاه و نزدیک به جولی می گویند این بازیگر ۴۴ ساله صراحتا در برخی جمع های خصوصی گفته احساس تنهایی شدیدی می کند و مایل است هر چه زودتر با یک نفر روابط احساسی برقرار کند. البته این اظهار نظر در شرایطی مطرح می شود که افراد مایل به ارتباط با جولی کم نیستند و شاید طیف وسیعی از افراد مایل به همراهی وی باشند.

گفته می شود برخی چهره های پرنفو اقتصادی و سیاسی از مدت ها پیش خواهان روابط صمیمانه با جولی هستند و اساسا شایعه تلاش وی برای حضور در سیاست و حتی رئیس جمهوری نیز از همین ارتباطات پراکنده شروع شده بود.