رامبد و نگار از کانادا پیغام فرستادند

داریم میایم

مجری و کارگردان برنامه «خندوانه» با انتقاد از حاشیه ها و موج سازی های بی اساسِ رسانه ای، گفت: چرا می گویند «خندوانه» ساخته نمی شود و ما مهاجرت کرده ایم؟

  1. پنجشنبه ۲۴ مرداد ۹۸ ساعت ۲۳:۵۰ (۴ سال،۹ ماه قبل)
رامبد جوان: چرا برخی می‌گویند مهاجرت کرده‌ام؟
به گزارش فرانگر

رفتنِ رامبد جوان به کانادا برای به دنیا آوردن فرزند خود، دوباره حاشیه ها و موج سازی ها را به اوج خودش رساند. تا جایی که برخی از تلویزیون خواستند دیگر به این حضور خاتمه دهد. در همه این جریانات هیچ واکنشی از مجری و کارگردان برنامه «خندوانه» و البته بازیگر و کارگردان سینما و تلویزیون شنیده نشد.

تا اینکه روز گذشته حاشیه ها مسیر دیگری گرفت و این بار ادعا کردند که «ساخت فصل جدید این برنامه در هاله ای از ابهام است. آنطور که شنیده می شود رامبد جوان تا آخر امسال قطعاً به ایران برنمی گردد. یا جملات دیگر که: حواشی پیرامون مهاجرت رامبد جوان به کانادا هم در این وضعیت بی تأثیر نیست.»

قبل از هر نوع پاسخی باید به این نکته اشاره کرد این روزها تصویر رامبد جوان در آیتم های کوتاه و پشت صحنه های شوخی و طنزِ شبکه نسیم روی آنتن می رود. منابع موثق در سازمان صداوسیما هم از اراده رسانه ملی بر ادامه «خندوانه» خبر می دهند و هیچ منعی برای حضور رامبد جوان در برنامه های صداوسیما خصوصاً «خندوانه» نیست. به تعبیر تهیه کننده «خندوانه» هم قرار نبوده که این برنامه بازپخش شود.

سیدعلی احمدی قبلاً هم در یادداشت خودش نوشته بود: "ما اصرار داریم بین فصول خندوانه قسمت هایی از فصل های گذشته اش بازپخش نشود و آن زمانی که تلویزیون قسمت هایی از برنامه قبلی را پخش می کرد ما همیشه نسبت به آن اعتراض داشتیم چرا که در فضای مجازی به اندازه کافی تکه هایی از این برنامه وجود دارد و مخاطب باید از این ماجرا کمی فاصله بگیرد."

رامبد جوان به همه این شایعات پایان داد گفت: این شایعات بی اساس و بی مبنا هستند و این مطالب مهاجرت و ساخته نشدن «خندوانه» هفتم هم به دنبال موج سازی های عوام فریبی دیگر است.

او تصریح کرد: چرا این فرض به وجود آمده که ما مهاجرت کردیم و دیگر هم «خندوانه» نمی سازیم؟

مجری و کارگردان این برنامه تلویزیونی درباره شروعِ «خندوانه» جدید، گفت: مقدمات کار و پیش تولید شروع شده و زمان شروع الان معلوم نیست. اما بعید می دانم بلافاصله بعد از محرم و صفر، «خندوانه» هفتم آغاز شود.

سیدعلی احمدی تهیه کننده «خندوانه» هم از شروع پیش تولید قسمت هفتم این برنامه خبر داده و گفته است: «رامبد جوان فقط برای زمان مشخصی به کانادا سفر کرده و به زودی به ایران برمی گردد.
همرسانی نوشتار: