سحر قریشی و 5 قدم تا متحول شدن + عکس

سحر قریشی که به تازگی به علت تصمیم جدیدش برای ورود به عرصه کارگردانی و ساخت یک فیلم اجتماعی، مورد انتقاد قرار گرفته بود و نامش در سرخط خبر ها بود، در گفت وگویی تازه باز هم حاشیه ساز شده است.

  1. پنجشنبه ۱۰ مرداد ۹۸ ساعت ۲۰:۲۵ (۴ سال،۱۰ ماه قبل)
سحر قریشی
به گزارش فرانگر

او در بخشی از این گفتگو، در پاسخ به سوالی درباره علت کم کار شدنش می گوید تصمیم گرفته مسیر ۱۰ ساله اش را تغییر دهد و از انتقاد ها درباره حضورش در تئاتر گلایه می کند. با این حال او برای تبدیل شدن به یک ستاره جدی، نیاز دارد تا برخی قواعد ستاره بودن را رعایت کند. این دستورالعمل ۵ ماده ای، همان قواعدی ا ست که سحر قریشی کم دارد.

۱- نه به فیلم های گیشه ای و بفروش

سحر قریشی از همان ابتدای ورود به سینما، کارش را با آثار کمدی تجاری و بفروش شروع کرده است و تا همین امروز که فیلم کمدی «ایکس لارج» را روی پرده سینما ها در حال اکران دارد، مدام در این نوع فیلم های سینمایی دیده شده است. او سال گذشته در دو فیلم کمدی کم ارزش «آپاچی» و «ایکس لارج» بازی کرد و تنها یک سال است که در فیلمی بازی نکرده است، پس چندان زمان زیادی نیست که از کم کار شدنش می گذرد. اگر خانم قریشی قصد دارد مسیرش را تغییر دهد باید بیشتر از این ها منتظر یک کار خوب بماند و پیشنهاد بازی در هیچ فیلم کمدی بفروشی را نپذیرد، تا بتواند کارنامه اش را به کلی تکان دهد.

۲- دوری از ر سانه های زرد

رسانه های زرد، سراغ هر بازیگری که بروند، دست روی مسائل حاشیه ای می گذارند و زردترین موضوعات را در مصاحبه مطرح می کنند تا مصاحبه دیده شود و تیتر صفحات اینستاگرامی و کانال های تلگرامی مربوط به حواشی سینما، تأمین شود. سحر قریشی جزو آن دسته از بازیگرانی است که پای ثابت این نوع مصاحبه هاست و بار ها در یکی از همین رسانه ها دیده شده است. او کاملاً در مقابل مسائل حاشیه ای و زرد، پاسخ گوست و با توضیحات عجیب و غیرمنطقی درباره موضوعات گذشته، همیشه اوضاع را بدتر می کند! سحر قریشی باید راجع به محتوای گفتگو های خود و رسانه هایی که با آن ها صحبت می کند حساس تر باشد و کمتر درباره چنین مسائلی صحبت کند.

۳- حرف نزدن علیه دیگران

زیاد پیش می آید که سحر قریشی در اظهارنظر های خود، به دلیل دلخوری های شخصی و بی اهمیت از نظر سینما، به بعضی از چهره های سینمایی طعنه و کنایه زده و آن ها را مخاطب قرار دهد! آن هم چهره هایی که چه از نظر جایگاه حرفه ای و چه از لحاظ محبوبیت میان عموم مردم، به نسبت او در جایگاه بالاتری قرار دارند؛ بنابراین خانم قریشی بهتر است این اسامی را از گفت وگوهایش حذف کند و اصطلاحاً با آن ها درنیفتد. او باید از این پس، کمتر خودش را در دام حواشی بیندازد و در گفتگو های خود درباره مسائل مهم تری صحبت کند تا این که چرا فلان روز، فلان جا، نیکی کریمی پاسخ سلامش را نداده است!

۴- تجدید نظر در اظهارنظر ها

اشتباه دیگری که او در اظهارنظر های خود مرتکب آن می شود، برخی حرف های عجیب و نامتعارف است. مردم معمولاً سحر قریشی را با اظهارنظر های معروفش در مصاحبه های مختلفی که داشته به یاد می آورند. اظهارنظر هایی که مدتی پس از مصاحبه اش، صفت «جنجالی» را کنار آن می گذارند، با فونت درشت در فضای مجازی به چشم می خود و سوژه شوخی های کاربران می شود. یکی از نیاز های جدی سحر قریشی برای تغییر مسیری که تا به امروز داشته و به نظر می رسد همچنان دارد، پرهیز از اظهارنظر های جنجالی است. اظهارنظر هایی که تا مدت ها بعد برای توجیه کردنش توضیح ندهد و تنها کاربردشان حاشیه سازی نباشد.

۵- انتخاب پوشش معمول 

یکی از عکس های سحر قریشی که در فضای مجازی واکنش منفی کاربران را به دنبال داشت، پوشش عجیب او در اکران مردمی فیلم «ایکس لارج» است. انتخاب چنین پوشش هایی برای دیده شدن کار جالبی نیست و او باید سعی کند با انتخاب پوشش معمول تر در فضا های عمومی، خود را هرچه بیشتر از حواشی دور نگه دارد. بسیاری از هنرمندان با لباس عجیبی در مراسم مختلف حاضر می شوند و شاید چندان ارتباطی هم با جایگاه حرفه ای شان نداشته باشد، اما وقتی این مورد با اتفاقاتی مانند اظهارنظر های عجیب، حرف زدن علیه دیگران و... همراه شود، بیشتر تصور تلاش برای دیده شدن را ایجاد می کند.

همرسانی نوشتار: