اتفاق کم سابقه برای خواننده معروف در قزوین + عکس

کنسرت سیروان خسروی که در قزوین لغو شد، مهران مسگری، تهیه کننده کنسرت، سازمان عقیدتی ارتش را دلیل لغو آن اعلام کرد و بعد هم سیروان خسروی نامه انجمن موسیقی خطاب به مدیر برنامه هایش را منتشر کرد، اما ظاهرا ماجرا خیلی هم به ارتش ربطی ندارد.

  1. جمعه ۲۱ تیر ۹۸ ساعت ۱۰:۱۷ (۴ سال،۹ ماه قبل)
دردسرهای پیچیده سیروان در قزوین
به گزارش فرانگر

به نقل از شهروند| ساعتی بعد از انتشار این خبرها حجت الاسلام کربلایی، رئیس عقیدتی-سیاسی قرارگاه عملیاتی لشکر ۱۶ زرهی قزوین گفت که اسپانسر برگزارکننده کنسرت سیروان خسروی هیچ قراردادی با لشکر ۱۶ برای واگذاری سالن نداشته و همین موضوع باعث بروز حواشی شده است. حالا مصطفی عبادی، رئیس انجمن موسیقی قزوین طی نامه ای از عقیدتی- سیاسی لشکر ۱۶ زرهی ارتش عذرخواهی کرده است و انتشار نامه خانه موسیقی توسط سیروان خسروی را غیراخلاقی خواند. او دراین باره توضیحاتی داد: «ارتش سالنی دارد که طی قراردادی آن را برای اجرای برنامه در اختیار تهیه کنندگان می گذارد که من از چند و چون قیمت و مبلغ آن با خبر نیستم. تهیه کننده و عوامل کنسرت آقای خسروی با مسئولان مربوطه در ارتش قرارداد نبسته بودند و همین اتفاق باعث شد سالن در اختیار آنها قرار نگیرد و درنهایت کنسرت لغو شود.» 

کنسرت

در نامه انجمن موسیقی آمده بود که علیرغم دریافت تمامی مجوزهای لازم و فروش بلیت، رئیس عقیدتی-سیاسی ارتش با دستور مستقیم از تحویل سالن جهت برگزاری برنامه امتناع کرده و همین اتفاق باعث لغو کنسرت شده است. ظاهرا از آنجایی که سالن ارتش در قزوین از استانداردهای لازم برای برگزاری کنسرت برخوردار است و ظرفیت خوبی هم دارد، برگزارکنندگان ترجیح می دهند این سالن را برای مراسم خود اجاره کنند.  رئیس انجمن موسیقی قزوین درباره سوءتفاهمی که پیش آمده بود هم گفت: «طبق بررسی هایی که داشتم، متوجه شدم آن بندگان خدا در ارتش مقصر نبوده اند و قراردادی در کار نبوده، اما با این حال هجمه بسیاری نسبت به آنها وارد شده است. فعلا هیچ چیز درباره برگزاری دوباره کنسرت سیروان خسروی مشخص نیست و اگر قرار بر برگزاری کنسرت باشد، تهیه کننده و عوامل کنسرت آقای خسروی باید سالن دیگری را در نظر بگیرند، البته آقای خسروی و تهیه کننده شان باید دراین باره تصمیم گیری کنند و اگر قرار بر برگزاری کنسرت باشد و اگر تمام مجوزهای لازم اخذ شود، مشکلی نخواهد بود.»